تاریخ : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ 13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
اختصاصی سخن// پایش فضای مجازی

عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۰۵

  • کد خبر : 69904
  • 07 دی 1399 - 1:10
عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۰۵

مهمترین عناوین خبری تیم تراکتور را هرروز در سخن بخوانید:

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، شنبه ۶ دی:

 

⭕️ جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی: مالکیت دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی از نظر ما یکی است.

دلیل راه‌ ندادن دوربین‌ها به استادیوم و عدم پخش زنده بازی ماشین سازی-نفت مسجدسلیمان، تبعات برنامه «فوتبال برتر» و اظهارات علیرضا منصوریان بود.

دعوت از علیرضا منصوریان در برنامه «فوتبال برتر» درست نبود چراکه زنوزی از اظهارات این مربی ناراحت شده و باید به طرف مقابل هم اجازه صحبت داده می‌شد.

استادیوم بنیان دیزل در اختیار باشگاه تراکتور است و آنها اجازه ورود دوربین‌های صداوسیما را ندادند.

 

⭕️ نصیرزاده:در بازی با شهر خودرو هم شجاعی سرمربی است، به دنبال فسخ قرارداد با واسعی بودیم.

ممکن است باشگاه مجبور شود جریمه را به پیکان پرداخت کند.

نصیرزاده معاون ورزشی تراکتور در خصوص خبری که در رسانه‌ها مبنی بر خارج کردن نام سعید واسعی از فهرست این تیم مطرح شده اظهار داشت:

سعید واسعی از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن خوبی است ولی به دلیل اشتباه فنی در فسخ قراردادش با پیکان دچار محرومیت ۴ ماهه شده که هم خودش متضرر شده و هم تراکتور و در مورد اینکه نامش از فهرست خارج شود یا نه هیات مدیره قرار است به زودی تصمیم گیری کند و هنوز تصمیمی در این خصوص به ما ابلاغ نشده است.

وی افزود: پیش از این هیات مدیره قصد داشت قرارداد واسعی را فسخ کند ولی ظاهراً از این کار منصرف شدند و حالا باید دید تصمیم در خصوص این بازیکن چیست.

طبیعتاً بازیکنی مثل او ممکن است از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشته باشد و اگر این پیشنهادات به دست باشگاه رسیده باشد باید دید چه تصمیمی در موردش گرفته می‌شود.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور در مورد پرداخت مبلغ جریمه واسعی به پیکان هم گفت:

این مبلغ در قراردادش به صورت تضامنی ذکر شده و به این معنی است که پرداخت آن بر عهده خود بازیکن است ولی اگر پرداخت نکند قانون گذار باشگاه تراکتور را موظف به پرداخت آن می‌داند و مثل وام می‌ماند که اگر شما پرداخت نکنی آن را از ضامن می‌گیرند.

نصیرزاده در مورد مذاکره با پیکان برای حل و فصل شدن مشکل واسعی هم توضیح داد:

باشگاه پیکان از خود واسعی به دلیل مصاحبه‌هایی که انجام داده ناراحت است و از همین رو ما جلب رضایت پیکان را به خود واسعی واگذار کردیم. آنها بابت مصاحبه ها ناراحت بودند و گفتند واسعی حتی یک عذرخواهی هم از آنها نکرده و از همین رو خودش باید وارد صحبت شود و رضایت مسئولان باشگاه پیکان را جلب کند.

وی در مود سرنوشت مربیگری تراکتور هم گفت:

گزینه هایی مطرح هستند که باشگاه و هیات مدیره در حال بررسی آنها هستند ولی هنوز جمع بندی نهایی انجام نشده. تمرینات به مدت دو روز تعطیل است و با توجه به اینکه هنوز سرمربی جدید معرفی نشده در بازی با شهر خودرو هم مسعود شجاعی سرمربی خواهد بود.

⭕️ غیبت ایمانی در دیدار مقابل شهر خودرو به دلیل محرومیت

اکبر ایمانی هافبک دفاعی تیم فوتبال تراکتور با کارت زردی که در دیدار با صنعت نفت آبادان دریافت کرد ۴ کارته شد و دیدار بعدی تیمش مقابل شهرخودرو را از دست داد.

⭕️ واسعی: باشگاه تراکتور می‌گوید ۴۰ درصد از قراردادت را کم کن!

هافبک محروم تراکتور در مورد اخباری که در سانه ها در مورد او مطرح می شود گفت:« صحبت های زیادی مطرح می شود اما منتظرم باشگاه تصمیم نهایی را بگیرد.

من به باشگاه اعلام کردم مبلغ غرامت باشگاه پیکان را از قراردادم کم کند اما تراکتوری ها شرایط جدیدی برای من گذاشته اند که تمدید قرارداد هم در آن وجود دارد.»

واسعی در مورد رقم قراردادش با تراکتور که گفته می شود در سال اول ۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و در سال دوم، ۵ میلیارد و ۳۹۵ میلیون است اظهار داشت:« من رقم ها بالاتری از این ارقام پیشنهاد داشتم اما دلم می خواست کنار بازیکنان بزرگی همچون شجاعی و … بازی کنم و در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشم.»

هافبک تراکتور در پاسخ به این سوال که« فکر می کند همکاری او با تراکتور ادامه خواهد داشت یا خیر افزود:« منتظرم تا مشکلات بر طرف شود تا فکر و ذهنم آرام شود.

باشگاه تراکتور می گوید ۴۰ درصد از مبلغ قراردادت را کم کن اما من این موضوع را قبول نکردم. امیدوارم مشکلات هر چه زودتر بر طرف شود.»

 

⭕️ گزیده اظهارات مالک باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با رسانه رسمی:

🔸ما بحث‌هایی پیرامون مسائل اقتصادی باشگاه تراکتور در مصاحبه قبلی داشتیم. با آمدن مدیران جدید به باشگاه، این روند به خوبی در حال طی شدن است. آقای سیاح توضیحات لازم را در این خصوص خواهد داد. برنامه ریزی که داشتیم و اتفاقاتی که می‌خواستیم از نظر اقتصادی رخ بدهد، خیلی خوب است.

🔸ان‌شاءالله با توجه به اموالی که در اختیار باشگاه گذاشته شده، هواداران، تراکتور جدیدی خواهند دید؛ تراکتوری که از نظر اقتصادی پویاست و می تواند روی پای خودش بایستد. در حوزه باشگاه داری، ورزشی و اینکه تیم فوتبالش بتواند کمک های شایانی چه در حوزه خرید بازیکن و چه در حوزه های دیگر داشته باشد. من روند را عالی می‌بینم و در آینده ای نزدیک خبرهای خوشی در این مورد خواهیم شنید.

🔸باشگاه های موفق در کارهای اقتصادی ورود کرده‌اند و از این راه هزینه‌های باشگاه خودشان را درمی‌آورند و توجیه اقتصادی دارند. اگر بخواهیم در رقابت با باشگاه های مختلف، بزرگ بشویم و باشگاه قوی داشته باشیم، باید به این سمت برویم. هیچ باشگاهی بدون اقتصادی شدن نمی تواند روی پا باشد، این نوید را هم بدهم که هواداران هم می‌توانند از این حرکات اقتصادی، به درآمدزایی بپردازند.

🔸گسترش فولاد، فلسفه‌اش با تراکتور فرق می‌کند. گسترش فولاد، طرفدار آنچنانی نداشت. اتفاقات و کارهایی که می‌تواند در تراکتور جریان پیدا کند، در باشگاه کم طرفدار امکان پذیر نیست.

🔸در این سه سال، یک سری فرازونشیب هایی از نظر مدیریت در باشگاه وجود داشت. شاید یک سری مشکلات در مدیریت خودم داشتم، اما قرار شد باشگاه را به ثبات در حوزه مدیریت برسانیم. متاسفانه این اتفاق نیفتاد، اما این را بگویم که ما در داستان مدیرعامل قبلی هم گفته بودیم که یک مدیرعامل اقتصادی می‌آوریم، شما به عنوان مدیر ورزشی به فعالیت خود ادامه می‌دهید.

🔸آقای سیاح باشگاه را به سمت اقتصادی شدن سوق می‌دهد. من نجات باشگاه تراکتور را در اقتصادی شدن می‌بینم. هزینه‌ها الان افزایش پیدا کرده و ما مجبوریم که به این سمت برویم. در دنیا هیچ باشگاهی بدون توجیه اقتصادی نمی‌تواند دوام بیاورد.

🔸ما تُرک‌ها کمی احساسی هستیم، اما سعی می‌کنم در حوزه مدیریت، صنعت، اقتصاد و ورزش این را لحاظ نکنم. تراکتور باشگاه بزرگی است و باعث می‌شود تصمیماتی اتخاذ شود. شاید در آن لحظه اگر این تصمیمات را نگیریم، بعداً خودمان را نبخشیم. هواداران از یک سری مسائل در داخل باشگاه آگاه نیستند.

🔸درمورد مربی که کنار گذاشته شد، هواداران به من متذکر شده بودند. در ابتدای فصل حضور مربی خارجی ممنوع شد و مجبور شدیم یکی از گزینه‌های داخلی را انتخاب کنیم. با مدیران باشگاه به این نتیجه رسیدیم که ادامه دادن به این روند ما را به جایی نخواهد رساند. مجبور شدیم تغییرات انجام بدهیم و به حرف هواداران برسیم. من از هواداران عذرخواهی می‌کنم، اما آنها هم باید فضا را در نظر بگیرند. در بازار داخلی، مربی زیادی وجود نداشت که بتوان آن را انتخاب کرد.

🔸ما به خاطر دیدگاه‌مان، مجبور شدیم این گزینه را انتخاب کنیم. اینکه برخی مربیان دیدگاه‌های متفاوتی با ما داشتند. به هر حال الان آقای مسعود شجاعی مربی موقت است و از مردم هم که از ایشان حمایت ‌کنند، ممنونم. همه ما می‌دانیم که آقای شجاعی وابستگی به تیم‌های دیگر ندارد و محصول تراکتور است و باید از او حمایت کنیم. من نظرات هواداران را هم می‌بینم که چقدر از مسعود شجاعی دلبری می کنند. ان‌شاءالله بتوانیم آقای شجاعی را راضی کنیم که این پست را قبول کنند. او فعلاً رضایت کامل نداده است. از هواداران عزیز هم می‌خواهم که از مسعود شجاعی حمایت کنند.

🔸آقای شجاعی بازیکن بزرگی است و ان‌شاءالله در آینده مربی بزرگی خواهد بود. بعد از اینکه ایشان قبول کرد سرمربی شود، باید با او قراردادی بلند مدت ببندیم و ایشان را همه جانبه حمایت کنیم و پای نتایج فوتبالی او بایستیم؛ چه نتیجه بگیرد و چه نگیرد.

🔸من حمایت هایی که از مسعود شجاعی در بازی گذشته انجام شده بود را نگاه می‌کردم. شعور هواداران ما خیلی بالاست و اینکه تراکتور فوتبال بازی کرده را تشخیص می دهند. در این سه سال، چنین بازی که در دیدار مقابل نفت آبادان انجام شد را ندیده بودم. با تمام احترامی که به بازیکنان و مربیان مختلف قائلم، اما باید قبول کنیم بازی که در آبادان انجام شد و دو بازی قبل از آن که مسعود شجاعی هدایت تیم را برعهده داشت، نمایش متفاوتی بود و هر بازی روند روبه‌رشد داشته که این موضوع موجب می شود آینده روشنی داشته باشیم.

🔸آقای شجاعی سرمربی گری را به طور قطعی قبول نکرده و امیدوارم این افتخار را به بنده داده و سرمربی تیم خودش بشود. امیدوارم که یک قرارداد طولانی مدت ببندیم با ایشان ببندیم. من الان روند رو به رشد را در سه بازی اخیر می‌بینم که تغییرات اساسی اتفاق افتاده که خیلی ها این بازی ها را به نمایش تیمِ تونی اولیویرا شباهت می‌دهند.

🔸امیدوارم بازی‌های بعدی تیم با مسعود شجاعی حتی بهتر از تیم تونی اولیویرا خواهد شد. باید قبول کنیم که شجاعی و دستیارانش فرصت کمی داشتند و کار خاق‌العاده‌ای کردند. از کادر فنی و بازیکنان تشکر می‌کنم. مسعود شجاعی شخصیت ممتازی دارد. شجاعی، دژاگه، حاج‌صفی و خانزاده بزرگان تیم هستند و شخصیت بزرگی دارند. شاید در برخی محافل بحث بازیکن سالاری مطرح شود، اما از زمانی که این بازیکنان به تبریز آمده اند، کلاس تراکتور هم تقریباً روبه رشد بوده است.

🔸باید از مسعود تشکر کنیم. در این برهه، کمتر کسی خودش را فدا می‌کرد. ما از این جنبه که مسعود شجاعی با قبول این مسئولیت، خودش را به خطر انداخت و ریسک کرد، باید از او تقدیر کنیم. از طرف خودم از مسعود جان تقدیر می‌کنم.

🔸وقتی مدیر باشگاه یک مربی را با احترام صدا می‌کند و می‌گوید «از نوع عملکرد شما راضی نیستیم و در سه بازی آینده باید امتیازات کافی را به دست بیاورید»، وقتی او در دومین بازی نتیجه نمی‌گیرد و مسئولان باشگاه خواستار استعفای او می‌شوند، اما وی با طعنه از اتاق مدیرعامل خارج می‌شود. ما چهار، پنج بار بیشتر با او صحبت نکردیم. او وظیفه داشت که به تلفن من جواب بدهد.شما انتظار دارید چه برخوردی با ایشان بشود؟

🔸در مورد بحث‌هایی که در آن برنامه اتفاق افتاده نمی خواهم بحث کنم. اولاً چرا به مسئولان باشگاه، آقای نصیرزاده اجازه صحبت نداند. آقای نصیرزاده گفتند که حدود ۲۰ بار به مسئولان برنامه زنگ زدند و آنها تماس ایشان را رد کردند تا برنامه را یک طرفه اجرا کنند. یک تیمی در آسیا نتیجه نگرفته بود و به خاطر اینکه آن نتیجه را پوشش بدهند، تراکتور را زدند.

🔸اینها باید مسائل شکست در آسیا را بررسی می‌کردند، اما به خاطر اینکه به این مسائل ورود نکنند، برای تراکتور حاشیه درست کردند. نمی‌خواهم اسم مجری را ببرم، چون اگر اسم مجری را اگر ببرم، باید دهانم را آب بکشم و ضدعفونی کنم.

🔸آقایان اول مشکلات خودشان را حل کنند و بعد به مشکلات ما برسند. این مشکلات از ۳۰، ۴۰ سال قبل بوده است. اتفاقی که دیروز افتاده، این بوده که هواداران از ما انتظار دارند که خواسته شان را بگوییم. یک برنامه یک طرفه ایجاد شده که مجری اش در حدی نیست که من در مورد او صحبت کنم و مهمان‌شان هم همین‌طور. جواب این اظهارات را مدیران باشگاه می‌دهند. نمی‌شود که شما یک نفر را دعوت و جو را علیه باشگاه دیگر ایجاد کنید.

🔸بنیان دیزل یک مجموعه صنعتی، اقتصادی و ورزشی است. استادیوم نیز در این منطقه قرار دارد. تا دیروز کنترلی نسبت به صداوسیما انجام نمی‌شد. وقتی از صداوسیما برای ورود به ورزشگاه نامه نگاری می‌کنند، باید اسم افراد و لیست تجهیزات را ارسال می‌کردند که این اتفاق نیفتاده بود.

🔸اینها یک نامه کلی نوشته بودند، در صورتی که آنجا یک مجتمع است و ورود و خروج کنترل می‌شود. یک سری از مسئولان بعد از آن اتفاق از تبریز با من تماس گرفتند و من هم گلایه های خودم را مطرح کردم که صداوسیمای ملی علیه تراکتور و تیم های شهرستانی هستند. نمی‌خواهم اسم این مجری را بیاورم تا باعث نشود که دهانم را آب بکشم و ضدعفونی کنم.

🔸من از حقوق خودمان گذشتم تا خودروهای صداوسیما بدون ملاحظه نامه‌های‌شان به ورزشگاه بروند. متاسفانه دیروز در صداوسیما به جای اینکه به این موضوع رسیدگی شود، به این پرداختند کردند که چرا این افراد به داخل ورزشگاه راه داده نشدند و زنوزی دچار تخلف شده است.

🔸لوگوی تراکتور مورد احترام و ستایش همه هواداران است. وقتی درمورد این صحبت می‌شود، مانند این می‌ماند که به یک فرد بگویید شناسنامه‌تان را آب بکشید. ما یک سری اعتقادات دینی و یک سری اعتقادات شخصی داریم. شما به عشق حدود ۴۰ میلیون هم وطن خودتان توهین ‌می‌کنید. ما البته این را پیگیری می‌کنیم. نام تراکتور مورد احترام ۴۰ میلیون نفر است.

🔸من نه مالک تراکتور هستم، نه ماشین‌سازی. من طرفدار متعصب تیم‌های تبریز و ترک‌نشین هستم، چه تیم قشقایی باشد و چه شمال، جنوب و ارومیه باشد، فرقی نمی‌کند. من به هم زبانان خودم دین دارم و در حال ادا کردن آن هستم.

🔸ما ماشین‌سازی را بر سر یک معامله فروختیم که یک سری از کارهایش انجام و یک سری از کارهایش به خاطر عدم عمل به تعهدات‌شان، از نظر ثبت شرکت ها منتقل نشده است که در آینده ای نزدیک انجام می‌شود.

🔸ما قبول نداریم که اینها مالکیت مشترک دارند. اگر هم مشترک باشد، چطور شده است که چندین تیم در وزارتخانه های مختلف با مجمع‌شان یکی است. اول بروند آنها را درست کنند و اگر نوبت به ما رسید، آن وقت در خدمت هستیم.

🔸من به تمام هواداران تیم‌های مختلف ایران احترام قائلم. هر کسی مختار است که تیم مورد علاقه خودش را داشته باشد و نمی‌شود آزادی را از کسی گرفت. هواداران ما هم دوست دارد طرفدار تراکتور باشد. من به هیچ هواداری بی احترامی نکردم، اما یک سری از مسئولان از شأن و منزلت هواداران تیم های تهرانی سوء استفاده می‌کنند.

🔸این تیم ها به ضررشان است که دولتی و شبه دولتی باشند. این باشگاه‌ها در آینده متوجه این موضوع خواهند شد. این باشگاه‌ها و هواداران‌شان متضرر اصلی هستند. ما دوست داریم رقبای قدرتمندی داشته باشیم. ما در صورتی می توانیم موفق شویم و پیشرفت کنیم که رقبای ما قوی باشند. ما در سال اول تیم خوبی بستیم و رقبا هم مجبور شدند که سطح خودشان را بالا ببرند.

🔸ما هفته گذشته پرهوادارترین تیم جنوب و آسیای مرکزی شدیم و در صداوسیما هم به این موضوع پرداخته شد که این اتفاق متعلق به ایران بود. چطور بازی یک باشگاه در آسیا را ملی حساب می کنیم، اما وقتی تراکتور پرطرفدارترین تیم آسیا می شود نگاه ملی نداریم؟ آیا تراکتور متعلق به این کشور نیست؟ به این اتفاق باید به شکل شایسته‌ای پرداخته می شد.

🔸یک عده از مجریان صداوسیما سوءاستفاده می‌کنند و عدم راه دادن دوربین ها را به متضرر شدن هواداران ربط می‌دهند. وقتی این بازی ها پخش می شود، نمی‌دانم درآمد صداوسیما چقدر است. من نمی خواهم درمورد پخش تلویزیونی و عدم پرداخت آن صحبت کنم، چون دنبال آن نیستم، اما مسئولان محترم صدای ما را بشنوند. ما دنبال حق پخش نیستیم، اما احترام ما را نگه دارند و از هزینه های ما به خود ما توهین کنند، طاقت نداریم.

🔸ما از حق خودمان می‌گذریم، اما نباید به شعور ما توسط یک سری از عوامل و مجریان صداوسیما توهین شود. من نیازی به حق پخش تلویزیونی ندارم. اگر به ما احترام نگذارند، من هم با مستند قانونی با آیین نامه مسابقات می‌گویم که حق ندارید از بازی ما فیلم برداری و آن را پخش کنید.

🔸ما از فدراسیون خواستار مشاهده قراردادشان با صداوسیما شدیم. اگر حرف ما را نشنوند و توهین به تراکتور و هوادارانش ادامه پیدا کند، ما هم مجبوریم که از ماده ۲۲ آیین نامه مسابقات استفاده کنیم. ما دنبال منافع مادی نیستیم و می خواهیم حقوق معنوی هواداران‌مان را به آنها برگردانیم.

🔸ساخت استادیوم در اولویت ماست و با شهردار تبریز هم صحبت کردیم. باید از نظر شهرسازی هم در منطقه مناسبی قرار بگیرد که دچار مشکل نشویم. فعلاً دو زمین معرفی کردند که شرایط لازم را نداشت. می خواهیم به محض مشخص شدن زمین، سریعاً اقدام کنیم. بعد از ورود باشگاه به بورس، کارهای این ورزشگاه هم شروع خواهد شد. به هر حال درمورد برنامه های زیرساختی و اقتصادی آقای سیاح توضیحات بیشتری ارائه خواهند داد.

🔸در بازی که مقابل صنعت نفت دیدیم، به نظر من در لیگ چنین بازی انجام نشده بود. قبول دارم که یک سری نقاط ضعف داریم. من یک سری از مسائل نقل و انتقالات را به مسئولان وقت سپردم که این نقاط ضعف را به خوبی پوشش ندادند. در نیم فصل برنامه ریزی خواهیم کرد تا پوشش لازم نسبت به نقاط ضعف مان انجام شود.

🔸آقای ایمان سلیمی قرارداد خود را یک طرفه فسخ کرده و ما منتظر حکم کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال هستیم. ما می‌توانیم قرارداد را منتشر کنیم، اما او بازیکن مودب و خیلی خوبی است. یک سری افراد مشاوره خوبی به او نداند و قطعاً کار او قانونی نبوده است. در قرارداد او، حق فسخ برای باشگاه خارجی قید شده بود. اگر با باشگاه خارجی قرارداد می‌بستیم، نمی‌توانستیم ادعایی بکنیم. او قبل از اینکه از تراکتور جدا شود، قراردادش را فسخ کرده و احتمال می دهم این رأی به نفع ما صادر شود. قبل از صدور رأی، نزد هواداران از ایمان سلیمی خواهش می کنم که بر سر قراردادش برگردد. اگر حکم صادر شود، ما هم نمی توانیم برای او کاری بکنیم.

🔸هفته آینده با مسئولان باشگاه بشیکتاش جلسه خواهم داشت. ما همکاری اقتصادی و ورزشی با هم همکاری می‌کنیم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی خواهد افتاد. وکیل ما با وکیل باشگاه پاریسن ژرمن در قطر مکاتباتی داشته است که نباید اینها رسانه‌ای می‌شد. فکر می‌کنم در آینده اتفاقات خوبی رقم می‌خورد و ان‌شاءالله اگر بتوانیم این کار را انجام بدهیم، برای اولین بار است که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. ما می‌توانیم بازیکنان خوبی را برای لیگ فرانسه ترانسفر کنیم.

🔸درمورد تراپ، آقای سیاح بهتر می‌توانند پاسخگو باشند.

🔸در داخل ایران، مربی که جایگزین مسعود شجاعی شود، نداریم. ما باید دنبال راضی کردن مسعود برای قبول این مسئولیت سنگین شود. از هواداران هم می خواهم که با حمایت های‌شان به او دلگرمی بدهند.

🔸من و مدیران باشگاه هم تلاش می‌کنیم که با مسعود شجاعی قرارداد بلندمدت ببندیم و خیال هواداران راحت شود. من فوتبال مسعود شجاعی را تمام شده نمی‌دانم و او می تواند دو، سه سال در سطح ممتاز بازی کند. او فوتبال خاصی را ارائه می‌دهد.

🔸مسعود شجاعی جزو ۵، ۶ بازیکن بزرگ ایران است که در دنیا مطرح شده و در سطح اول فوتبال دنیا حضور داشته است. از مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی تشکر می‌کنم. اینها بازیکنان بزرگی هستند.

🔸من یک انسان هستم و می توانم اشتباه کنم که از هواداران عذرخواهی می‌کنم. هواداران با اینکه یک مجری چه کاری انجام داده، کاری نداشته باشند. ایران متعلق به همه ماست و همه ما وطن پرست هستیم.

مردم آذربایجان همیشه در طول تاریخ برای ایران جان خودشان را داده‌اند. ناملایمتی‌ها و خطای ۱۰ نفر نباید باعث شود که با آنها خارج از آداب رفتار کنیم. ادب و شخصیت مردم آذربایجان معروف است و ان‌شاءالله این خاطیان نیز اصلاح می‌شوند. ما تُرکِ ایران هستیم. از همه شما تشکر می‌کنم. هر کم و کاستی که وجود داشت، با بزرگی خودتان من را ببخشید. ان‌شاءالله سعی می‌کنیم بیشتر به شما خدمت کنیم.

 

لینک کوتاه : https://sokhankhabar.ir/?p=69904

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.