تاریخ : یکشنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۱ 4 جماد أول 1444 Sunday, 27 November , 2022

واگذاری حق بهره‌برداری بازارچه میوه و فرآورده‌های اندیشه

  • کد خبر : 83412
  • 13 تیر 1401 - 7:09
واگذاری حق بهره‌برداری بازارچه میوه و فرآورده‌های اندیشه
سخن خبر - آگهی مزایدهواگذا ری حق بهره‌برداری بازارچه میوه و فرآورده‌های اندیشه به شرح زیر می باشد:

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در نظر دارد به استناد مجوز هیات مدیره سازمان به شماره ۸۳/۹۰۴-۱۴۰۱/۰۳/۳۱ حق بهره برداری موقت از بازارچه میوه و فرآورده های کشاورزی اندیشه را بمدت ۲ سال و به استناد مجوز هیات مدیره سازمان به شماره ۸۳/۵۵۶-۱۴۰۱/۰۲/۲۸ حق بهره برداری موقت از غرف و کانکسهای میوه سطح شهر و یک مورد از غرفه های نیمگز سبزه میدان را بمدت ۱ سال و به استناد مجوز هیات مدیره سازمان به شماره ۸۳/۴۲۵۷-۱۴۰۰/۱۰/۲۲ تعدادی از کیوسکهای گلفروشی را بمدت ۱ سال مطابق با مشخصات مندرج در شرایط مزایده قید شده در اسناد مزایده از طریق برگزاری مزایده عمومی (کتبی) به اشخاص حقیقی و حقوقی با شرایط اختصاصی واگذار نماید.

به گزارش سخن، کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد تا ارائه پیشنهادات شرکت کنندگان و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) انجام خواهد شد. ضمناً شرکت کنندگانی که عضو سامانه نمی باشند جهت شرکت در مزایده باید نسبت به انجام مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی اقدام نمایند.

کلیه شرکت کنندگان باید مبلغ سپرده شرکت در مزایده را طبق اسناد موجود در سامانه به صورت فیش بانکی یا ضمانتنامه معتبر بانکی به حساب شماره ۷۰۰۲۰۳۵۷۴۱۸۱۷ بانک شهر شعبه تبریز در وجه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز واریز نمایند.

مهلت دریافت اسناد مزایده : از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ تا ساعت ۱۹ بعد از ظهر روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ در بستر سامانه ستاد ایران.

آخرین مهلت بارگذاری مدارک بصورت الکترونیکی در سامانه ستاد ایران تا ساعت ۱۱ قبل از ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ می باشد و تنها فیش سپرده شرکت در مزایده را بصورت فیزیکی تا ساعت ۱۱ قبل از ظهر روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ به دبیرخانه سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز واقع در خیابان توانیر فلکه گلپارک تحویل نمایند.

تاریخ بازگشایی پیشنهادات ساعت ۱۳:۳۰ روز  چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ در بستر سامانه ستاد ایران در محل سازمان میادین خواهد بود.

کلیه شرکت کنندگان دارای شخصیت حقوقی جهت شرکت در مزایده باید فرم مشخصات صاحب یا صاحبان امضاء مجاز شرکت را به تایید یکی از دفاتر اسناد رسمی برسانند. بدیهی است به پیشنهادهای فاقد تصدیق امضاء ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به پیشنهادهای فاقد ضمانتنامه بانکی – فیش سپرده های مخدوش و سپرده های کمتر از میزان مقرر در شرایط مزایده ترتیب اثر داده نخواهد شد  سایر اطلاعات و جزئیات مربوطه در اسناد مزایده مندرج است.

ضمناً سازمان در رد یا قبول هرکدام از پیشنهادها مختار بوده و هزینه های چاپ آگهی و کارشناسی برعهده برنده مزایده خواهد بود.

  سعید مطلّبی

سرپرست سازمان  میادین و ساماندهی

مشاغل شهری شهرداری تبریز

لینک کوتاه : https://sokhankhabar.ir/?p=83412

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.