تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰ 17 جماد ثاني 1443 Thursday, 20 January , 2022
اختصاصی سخن// پایش فضای مجازی

عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۵۷

  • کد خبر : 71986
  • 29 بهمن 1399 - 2:25
عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۵۷

مهمترین عناوین خبری تیم تراکتور را هرروز در سخن بخوانید:

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، سه‌شنبه ۲۸ بهمن:

 

⭕️ صحبت های دکتر رحیمی در رابطه با مالک باشگاه: از آقای زنوزی هم تشکر می کنم که همیشه از ما حمایت کردند.

آقای زنوزی جزو تجّار و کارآفرینان موفق آذربایجان به حساب می‌آید که در ورزش هم سرمایه گذاری می‌کنند. اگر ورزش سودآوری دارد، چرا کارآفرینان دیگر در استان سمت ورزش نمی آیند؟

الان کدام بخش صنعتی در ورزش آذربایجان سرمایه گذاری می‌کند؟ در آذربایجان بخش خصوصی در حوزه ورزش فعالیت گسترده‌ای دارد.

خصوصی سازی اتفاق بسیار خوبی است و حتماً آقای زنوزی کمک خواهد کرد که هواداران در باشگاه سهیم شوند.

اختلاف سلیقه طبیعی است، اما نباید وزنه های آذربایجان را از دست بدهیم. ما هم در بحث مدیریتی و هم در بحث مالی از آقای زنوزی استفاده می‌کنیم، اما کرونا بیشتر از همه به تراکتور لطمه زده و باعث شده ما در خانه نتایج خوبی کسب نکنیم. ان‌شاءالله تیم را تقویت خواهیم کرد.

با وجود این که ۱٪ مس جهان در آذربایجان قرار دارد ولی درآمدهای ناشی از آن صرف ساختن استادیوم و تیمداری در کرمان میشود!

کاری نکنیم که داشته هایمان را از دست دهیم‌‌.

به دنبال اصلاح اشتباهات باشیم نه زدن ریشه، به عقب برنگردیم.

 

⭕️ دکتر رحیمی در مورد پیمان بابایی: بابایی اولویت اول ما برای خط حمله است.

پیمان ۱.۵ سال با ماشین قرارداد داره و برای اینکه از ماشین به تراکتور یا هر باشگاه دیگه ای بره باید ۱۵۰ هزار یورو مبلغ رضایتنامه پرداخت کنه.

ما به پیمان پیشنهاد دادیم با همان مدت قرارداد ۱.۵ ساله و با ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش مبلغ به تراکتور بیاد ولی پیمان مبلغ بالاتری برای انتقال همان مدت قرارداد از ماشین به تراکتور میخواد!

یا اینکه پیمان بیاد قرارداد ۲.۵ ساله ببنده با ۸ میلیارد

همین الان هم اگه قبول کنه ۲.۵ ساله ببنده ۸ میلیارد امضا میکنیم باهاش

 

⭕️ معاون تراکتور: قانون منع جذب خارجی‌ها را بردارید/ با این قانون بیت‌المال را جور دیگری تضییع کرده‌اید

معاون باشگاه تراکتور معتقد است قانون منع به کارگیری خارجی‌ها به شدت به ضرر این تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در مواجهه با رقبایش خواهد بود.

 

⭕️ صحبت های دکتر رحیمی در رابطه با بحث انتخاب سرمربی تراکتور

در شرایط فعلی، اولویت اول‌مان این است که مسعود شجاعی هدایت تیم را قبول کند و با او به عنوان سرمربی تیم سه، چهارساله قرارداد ببندیم. شجاعی در لالیگا حضور داشته و می‌تواند تیم را خودش ببندد و برای قهرمانی آسیا آماده کند. مسعود شجاعی نشان داده که استعداد خوبی در این زمینه دارد.

اگر مسعود شجاعی به مربی‌گری ادامه ندهد، مجبور به آوردن مربی خارجی هستیم که در این صورت نیز بحث نشستن او بر روی نیمکت وجود دارد. تمامی حساسیت‌ها را درک می‌کنیم، اما زمان را از دست نمی‌دهیم. ان‌شاءالله بحث سرمربی را طی فردا و پس فردا مشخص می‌کنیم.

یا مسعود شجاعی با یک کمک قوی به کار خود ادامه خواهد داد و یا به آوردن یک مربی خارجی فکر خواهیم کرد. ما از بدن‌ساز تیم راضی نستیم و او را عوض خواهیم کرد.

در فضای مجازی یک تعداد با اسم بردن از افرادی مانند فرهاد مجیدی، حسین فرکی و برخی دیگر بازار گرمی می‌کنند، اما ما هیچ صحبتی با آنها نداشتیم. تراکتور مربیانی مانند دنیزلی و توشاک داشته است.

 

⭕️ صحبت های دکتر رحیمی در رابطه با سعید واسعی

سعید واسعی قراردادی بسیار گران‌قیمت را با تراکتور امضا کرده است. او هم‌زمان با پیکان قرارداد داشت و ما را درگیر پرونده حقوقی کرد و یک میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان از فدراسیون فوتبال جریمه شدیم. او ۱۰ درصد هم در ابتدا از ما پول گرفته و چهار ماه از حضور در میادین محروم شد. نزدیک دو ماه هم از دوران محرومیت او مانده و نیمی از نیم‌فصل دوم را محروم می‌ماند و به بازی‌های آخر فصل می‌رسد.

متأسفانه واسعی بعد از این اتفاقات به تمرینات هم نیامد، اما او باید برخورد حرفه‌ای هم داشته باشد. الان بحث اذیت نیست و او باید به یک سری از مسائل پایبند باشد.

وقتی قرارداد حرفه‌ای و چهار میلیاردی می‌بندیم، باید به آن پایبند باشیم. ما می‌خواهیم به او کمک کنیم و اولویت مان هم حفظ سعید واسعی است. ما به او نیاز داریم، اما هواداران هم اجازه بدهند منافع باشگاه حفظ شود.

واسعی یک فصل دیگر از قراردادش مانده و دوست دارد در آسیا هم برای تراکتور بازی کند. ما در حال حل مشکل واسعی هستیم و ان‌شاءالله خبرهای خوبی درمورد او خواهید شنید.

⭕️ پیروزی تیم امید تراکتور مقابل شهر خودرو

شاگردان حیدر جعفری امروز در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر امیدهای کشور مقابل شهر خودرو به برتری رسیدند.

تیم امید تراکتور در این دیدار خارج از موفق شد با نتیجه دو بر صفر تیم قدرتمند شهر خودرو را از پیش‌رو بردارد.

علی نجفی و محمدجواد ملایی کهنه سرا گلزنان تیم امید تراکتور در این دیدار بودند.

تیم امید تراکتور در فصل جدید لیگ برتر بدون شکست ظاهر شده و در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد.

⭕️ فخرالدینی: دلیل‌ جدایی ام از تراکتور مسائل خانوادگی است، به من برمی‌خورد بگویند در لیست مازاد هستم!

مدافع تیم فوتبال تراکتور در واکنش به اعلام قرار گرفتن نامش در لیست مازاد گفت: من به دلیل مسائل خانوادگی‌ام نمی توانم در تبریز بمانم و به همین دلیل می‌خواهم از تراکتور جدا شوم.

میلاد فخرالدینی درباره اظهارنظر علیرضا رحیمی معاون ورزشی باشگاه تراکتور مبنی بر اینکه این بازیکن همراه با اوکاشه حمزاوی و وفا هخامنش در فهرست مازاد تراکتور قرار دارند اظهار داشت: حدود دو ماه و نیم قبل با مسعود شجاعی صحبت کرده و به وی گفتم تا نیم‌فصل در تراکتور می‌مانم و باید دراین زمان از تیم جدا شوم.

وی افزود: به دلیل مشکل خانوادگی نمی‌توانم در تبریز بمانم. فرزند من تازه به دنیا آمده و همسرم شرایط اقامت در این شهر را ندارد. به همین دلیل این موضوع را با شجاعی درمیان گذاشته و وی هم با جدایی من در نیم‌فصل موافقت کرد.

مدافع تراکتور اضافه کرد: روز گذشته نامه درخواست خود برای فسخ قرارداد را به باشگاه تراکتور ارسال کردم اما امروز که می‌خواستم این کار را قطعی کنم. مدیر این باشگاه حرف دیگری را پیش کشیده است. ۱۳ بازی برای تراکتور به زمین رفتم و اکنون به من برمی‌خورد که بگویند فخرالدینی در لیست مازاد قرار گرفته است.

فخرالدینی تصریح کرد: ‌این صحبت‌های رحیمی بی‌احترامی به کل مجموعه باشگاه و کادر فنی تراکتور است؛ یعنی مسعود شجاعی و علیرضا منصوریان از لحاظ فنی تا این اندازه ضعیف هستند که ۱۳ هفته بازیکن لیست مازاد باشگاه را بازی می‌دهند؟ اصلاً چنین چیزی امکان ندارد و مدیر باشگاه تراکتور می‌خواست فرار رو به جلو بکند که متأسفانه اشتباه بزرگی کرد. رحیمی راه را اشتباه رفت اما اهمیتی ندارد، همه می‌دانند چه اتفاقی رخ داد که من جدا شدم.

وی در مورد پیشنهادات خود توضیح داد: با شش هفت تیم صحبت کردم و اگر از آنها اسم نبرم بهتر است زیرا می‌گویند بازار گرمی کرده ام. باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

⭕️ پست اینستاگرامی محمدرضا اخباری

 

 

لینک کوتاه : https://sokhankhabar.ir/?p=71986

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.