به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، مسعود برزگر جلالی با اعلام این خبر گفت: در راستای بهبود وضعیت و رعایت اصول کیفی در فضای سبز تفرجگاه عینالی، همچنین نظارت دقیق تر در حفظ و نگهداری و تسریع در توسعه فضای سبز، بازدید فضای سبز تفرجگاه و ارزیابی عملکرد پیمانکاران در اردیبهشت ماه ۹۶ به پایان رسید.

برزگر جلالی افزود: در راستای بهبود وضعیت و رعایت اصول کیفی در فضای سبز تفرجگاه عینالی، همچنین نظارت دقیق تر در حفظ و نگهداری و تسریع در توسعه فضای سبز، ارزیابی عملکرد پیمانکاران در اردیبهشت ماه سال جاری به پایان رسید.

وی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، عملکرد پیمانکاران فضاي سبز در تفرجگاه عینالی از ابتدای سال جاری تاکنون بررسی و ارزیابی شده است و ارزیابی در ماه های بعد نیز انجام و نتیجه آن در صورت وضعیت ماهانه پیمانکاران لحاظ خواهد شد.

مدیرعامل سازمان اظهار داشت: در طول بازدیدهای بعمل آمده از فضای سبز تفرجگاه، وضعیت موجود و اشکالاتی و پیشنهادهایی که در ارزیابی ماه قبل به ناظرین فضای سبز و کارشناسان پیمانکاران ابلاغ گردیده و اقدامات بعمل آمده مورد بررسی قرار می گیرد ضمن اینکه با توجه به حضور معاونین و مدیران سایر واحدهای سازمان در این بازدیدها، پروژه های عمرانی، مبلمان پارکی و سایر خدمات انجام گرفته نیز بررسی و جهت بهبود وضعیت موجود و توسعه امکانات خدماتی رفاهی راهکار و توصیه های لازم ارائه می گردد.

برزگر جلالی در پایان گفت: برای ارتقای کمی و کیفی خدمات، شهروندان نیز می توانند انتقادات، نظرات و پیشنهادات خود را با ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۰۹۰۱۱۵۶۰۰۷۶ اعلام کنند.