⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، سه‌شنبه ۲۲ بهمن :

 

⭕️ تمرین پرفشار تراکتور در هوای سرد تبریز تمرینات تراکتور برای بازی با تیم سایپا، امروز (سه‌شنبه) پیگیری شد.

این جلسه تمرینی از ساعت ۱۵ زیر نظر ساکت الهامی و دستیارانش آغاز شد. بازیکنان تراکتور پس از نرم‌دوی، دقایقی زیر نظر مربی بدنساز تیم تمرینات بدنی انجام دادند.

بازی درون‌تیمی در زمین فشرده، بخش بعدی تمرین امروز بود و در ادامه، بازی درون‌تیمی در زمین بزرگتر، در دستور کار بازیکنان قرار گرفت که الهامی در این آیتم، از شاگردانش می‌خواست که برنامه‌های کادرفنی برای بازی با سایپا را اجرا کنند.

گفتنی است؛ الهامی در پایان، تمرین اختصاصی برای چند بازیکنش تدارک دیده بود.

 

⭕️ سهرابی: فیلم سرنگ‌های رختکن تراکتور ساختگی است سرپرست باشگاه تراکتور:

فیلم سرنگ‌های رختکن تیم تراکتور در سیرجان کاملا ساختگی و از فردی که چنین صحنه‌ای را بازسازی کرده است، شکایت کردیم وجود سرنگ و آمپول در رختکن، صحنه سازی و برای خراب کردن حیثیت تراکتور است.

مسئول رختکن استادیوم امام علی(ع) سیرجان از ما پول و پیراهن دژاگه را خواست که وقتی جواب منفی شنید، دست به چنین اقدامی زد.

 

⭕️ تقابل با بازیکن سابق!

تیم سایپا در ترکیب خود یک بازیکن آشنا برای هواداران تراکتور خواهد داشت

تیم سایپا برای دیدار با تراکتور در حالی به تبریز می آید که در جمع بازیکنان خود یک چهره کاملا آشنا برای هواداران تراکتور دارد. خالد شفیعی، مدافع اسبق تراکتور در نیم فصل دوم به سایپا پیوست و در بازی روز جمعه با پیراهن این تیم مقابل تراکتور بازی خواهد کرد.

خالد شفیعی که سابقه حضور سه فصل در تراکتور دا دارد و دو فصل پیش که تراکتور از پنجره نقل و انتقالات محروم بود، تراکتور را به مقصد اف سی سئول ترک کرد.

⭕️ پست جدید مظاهری

 

⭕️ فورچونه همچنان منتظر رضایت‌نامه تراکتور!

کوین فورچونه مهاجم اهل مارتینیک که از تیم تراکتور جدا شد، هنوز رضایت‌نامه فسخ قرارداد و جدایی خود را از این تیم دریافت نکرده و به همین خاطر نمی تواند به عضویت هیچ تیمی درآید.

این بازیکن منتظر دریافت این نامه است تا به پیشنهاد حضور در رقابت های باشگاهی در قاره آمریکا پاسخ مثبت بدهد. او از چند تیم آمریکایی پیشنهاد بازی دریافت کرده ولی چون هنوز جدایی او از تیم تراکتور رسمی نشده نمی‌تواند به عضویت هیچ تیمی درآید.