⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، دوشنبه ۱۵ مهر:

 

⭕️ صحبت های مهندس صادقیان در مورد زیرساخت های باشگاه تراکتور

آقای زنوزی مالک محترم روی امورات باشگاه نظارت مستمر دارد.

باتوجه به حضور تراکتور در جایگاه پنجم رده بندی باشگاه‌های پرهوادار در سطح جهان، آقای ویلموتس به همراه آقای ساکت در تبریز حضور یافته بودند که با زیرساخت‌های باشگاه آشنا شده و از امکانات باشگاه متعجب شدند.

پس از حضور در اردوی ارزروم و آشنایی با زیرساخت‌های این کمپ، جلسه‌ای با مالک باشگاه برگزار شد و در برنامه داریم که کمپ تمرینی برای تیم‌های ورزشی در تبریز ایجاد کنیم و همچنین احداث ورزشگاه اختصاصی نیز پیگیری می‌شود از طرفی کارهای عمرانی هتل اختصاصی باشگاه هم تکمیل شده است.

پیگیر رفع مشکلات مربوط به پارکینگ استادیوم هستیم. مدرن کردن استادیوم یادگار امام در دستور کار قرار دارد و از اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری تبریز برای رفع برخی از مشکلات ورزشگاه کمک می‌خواهیم.

سکوها و صندلی‌های استادیوم یادگارامام به طور کامل جدا شده و شماره گذاری شده است و برای نشستن هر کدام از هواداران روی صندلی خود، نیازمند کمک هواداران هستیم.

 

⭕️ #تراکتور، هجومی‌ترین تیم هفته ششم لقب گرفت

سایت متریکا، شوت‌زن‌ترین تیم‌های هفته ششم لیگ نوزدهم را معرفی کرد که بر این اساس، شاگردان مصطفی دنیزلی با زدن ۱۸ شوت به سمت دروازه پارس جنوبی، لقب هجومی‌ترین تیم هفته را به خود اختصاص دادند.

در این آمار منتشر شده، تیم‌های فولاد با ۱۷ شوت و صنعت نفت آبادان با ۱۶ شوت، در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

تراکتور در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف پارس جنوبی رفت که موفق شد حریف خود را با نتیجه یک بر صفر شکست داده و با ۱۴ امتیاز در جایگاه دوم جدول بایستد.

 

 

⭕️ متن کامل مصاحبه مصطفی دنیزلی

تراکتور ما را تا پایان فصل در رده‌های بالای جدول می‌بینید

 

▪️دنیزلی در پاسخ به سوالی که در مورد شرایط تراکتور مطرح کردیم، این طور پاسخ داد:

«ترجیح من استفاده از بازیکنان جوان در کنار بازیکنان با تجربه است. تیمی که در اختیار داریم یاران باتجربه ای مثل اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و بازیکنان خارجی قدرتمندی در اختیار دارد که در کنار بازیکنان جوان می توانند شادابی و نشاط خاصی به مدل تاکتیکی ما در زمین بازی بدهند. این مسئله برای من از اهمیت فوق‌العاده‌ای بهره‌مند است چون مثل مثل زمانی که در پاس یا پرسپولیس بودم، می خواهم بعد از اتمام دوران خودم در تراکتور نیز جوانان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کنم.»

▪️پیرمرد محبوب ترکیه ای در فوتبال ایران، اضافه کرد:

«هدف اصلی من این موضوع است که همه از فوتبال لذت ببرند. باید راهکاری برای رقم خوردن این اتفاق هم پیدا کنیم. باتجربه ها، بازی را کنترل می کنند و بازیکنان جوان می توانند هیجان را بالا ببرند. در این بین می توانیم از تجربه بازیکنان خارجی  هم استفاده کنیم. من هنوز زمان می خواهم تا تیمم بازی به بازی بهتر شود.»

▪️او در خصوص آخرین بازی تیمش که مقابل پارس‌ جنوبی ‌جم انجام داد و با برد یک بر صفر همراه بود، افزود:

«من هرگز به تعداد گل‌ها اهمیتی نمی‌دهم چون ما فقط دنبال پیروزی در همه بازی ها هستیم. مهم نیست یک گل می زنیم یا چند گل؛ فقط می‌خواهیم ۳ امتیاز را بگیریم. البته مقابل پارس جنوبی، همه آنهایی که بازی را دیدند، می دانند غیر از گلی که زدیم، حداقل ۵، ۶ موقعیت فوق العاده گلزنی دیگر ساختیم. با این حساب مشکل ما طراحی حمله نیست، فقط باید از این حملات به نحو بهتری استفاده کنیم. از سوی دیگر تیم پارس جنوبی هم تیمی پر قدرت و با تجربه بود. آنها برای کسب بهترین امتیاز ممکن به تبریز آمده بودند و حتی شنیدم ۲ یا ۳ روزه قبل از بازی در تبریز اردو داشتند. با این حال تیم ما به پیروزی رسید و این اتفاق، شایستگی بازیکنانم را نشان می دهد.»

▪️ دنیزلی در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش که هنوز از شروع لیگ نوزدهم تا به حال گلی دریافت نکرده ادامه داد:

«یک دروازه‌بان ملی پوش به همراه ۴ بازیکن جوان و تاکتیکی در اختیار دارم که فعالیت آنها باعث شده دروازه مان را بسته نگه داریم. این روند را باید تا پایان لیگ ادامه بدهیم. البته نمی‌توانم تضمین بدهم که دیگر گلی  نمی‌خوریم اما می‌توانم بگویم در هر بازی محکم تر و شجاع تر بازی خواهیم کرد تا دروازه مان را بیمه کنیم. همچنین از عملکرد همه بازیکنان در فاز تهاجمی، هافبک‌ها و مدافعان متشکرم و امیدوارم محمدرشید مظاهری بتواند در این فصل، همه رکوردها را به خودش اختصاص بدهد. واقعیت این است که ما با همین شرایط می‌ توانیم تا پایان فصل مدعی بمانیم و مطمئنم هواداران تراکتور باید همیشه ما را بالای جدول ببینند.»

▪️ سرمربی تراکتور با اشاره به دیدار خود با مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، درست چند ساعت مانده به بازی با پارس جنوبی گفت:

«دیدار بسیار خوبی بود. ویلموتس را به عنوان یک مربی جوان اما باتجربه و جنتلمن می شناسم و مطمئنم او با تیم ملی فوتبال ایران بهترین نتایج ممکن را رقم می‌زند چون مربی بزرگی است که برای ایجاد تحول به فوتبال ایران آمده است.

قطعا دستاوردهای بزرگی را به دنبال خود می آورد اما ما با این مربی در خصوص برنامه‌های تیم ملی و باشگاهی هم صحبت کردیم. امیدوارم اتفاقات خوبی در این زمینه رقم بخورد. البته من مسائلی را مطرح کردم ولی فکر می‌کنم ایجاد هماهنگی بین تیم ملی و رقابت های باشگاهی به جلسات بیشتری احتیاج دارد.»

«به زودی با شروع دور جدید تمرینات به تبریز برمی گردیم و می‌خواهیم مثل همیشه در هر دو تورنمنت لیگ و جام حذفی به عنوان مدعی اول، کارمان را دنبال کنیم. از هواداران هم متشکرم و از آنها می خواهم با انرژی بیشتری در باقی فصل ما را حمایت کنند.»

 

⭕️ لباس جدید #تراکتور هفته هفتم رونمایی می‌شود

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور: لباس‌های جدید تیم فوتبال این باشگاه با طرح زیباتر و بدون برچسب اسپانسر هفته هفتم لیگ برتر رونمایی می‌شود

پیگیر پخش بازی های تراکتور در لیگ برتر از طریق شبکه های سراسری هستیم

به هواداران نوید می دهم که عملیات عمرانی هتل اختصاصی باشگاه در محل ورزشگاه بنیان دیزل تکمیل شده است و به زودی افتتاح خواهد شد

 

⭕️ باشگاه تراکتور پیشنهاد داده بازی با نود اورمیه به تعویق بیفتد!

ماه فشرده آذر با ۷ بازی در پیش خواهد بود.

مهندس صادقیان : هر دو جام را می‌خواهیم. باتوجه به حضور چهار بازیکن ملی پوش در اردوی تیم ملی درخواست تعویق بازی مقابل نود اورمیه را دادیم که موافقت شد.