⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، یکشنبه ۱۴ مهر:

 

⭕️ میمبلا مارادونای تراکتور، بر خلاف پیش بینی ها

بدون دلیل نبود که در زمانی که مصطفی دنیزلی دنبال مهاجم نوک بود نتوانست چشم از این بازیکن کوتاه قامت چپ پا بگیرد. این هافبک ۲۷ ساله پرویی که تکنیک قابل توجهی دارد، در بازی پارس جنوبی چهره برتر زمین بود.

میمبلا در میانه میدان تراکتور به خوبی توپ را به گردش در آورد و با تکنیک خود بارها از هافبک های وسط پارس جنوبی عبور کرد. او با سرعت مثال زدنی‌اش توانست در امر موقعیت سازی بسیار موفق باشد و همچنین پاس های کلیدی نیز به فورچونه و دژاگه داد.

این هافبک پرویی آنقدر در بازی دیروز خوب کار کرد که حتی وقتی دنیزلی خواست یوکیا سوگیتا را به زمین بیاورد هم دست به میمبلا نزد تا او تا آخرین نفس هایش در میانه میدان بجنگد. بی تردید میمبلا در آینده نیز می تواند عملکرد خوبی در ترکیب تراکتور داشته باشد و یکی از محرک های این تیم برای رسیدن به جام باشد.

 

 

⭕️ تیم منتخب هفته ششم لیگ برتر ( با حضور حاج صفی از تراکتور )

 

کیروش استنلی   سپاهان

شهریار مغانلو   پیکان

احسان حاج صفی‌  تراکتور

جعفر سلمانی   صنعت نفت

امید نور افکن   سپاهان

سجاد جعفری   نفت مسجدسلیمان

وحید حیدریه   فولاد

حامد نور محمدی   نفت مسجدسلیمان

علی نعمتی شهر‌خودرو

وریا غفوری   استقلال

پیام نیازمند   سپاهان

 

 

⭕️ بازتاب میهمان نوازی پرشورها از هواداران پارس جنوبی پرشورها از هواداران پارس جنوبی جم استقبال بسیار خوبی کردند که تمجید رئیس کمیته انضباطی را هم به دنبال داشت.

تعدادی از هواداران تراکتور برای تماشای بازی «تراکتور – پارس جنوبی» خود را به تبریز رسانده بودند که مورد استقبال و پذیرایی هواداران تراکتور قرار گرفتند.

هواداران پارس با انتشار پیامی ضمن تشکر از این اقدام پرشورها، وعده دادند که در بازی برگشت این لطف پرشورها را جبران کنند.

دکتر حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی نیز با ارسالی پیامی از همدلی و مهمان نوازی هواداران تراکتور قدردانی کرد.

 

 

 

⭕️ تیم فوتبال نوجوانان تراکتور مقابل تیم نوجوانان سپاهان گیلان به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، تیم نوجوانان تراکتور از هفته سوم مسابقات لیگ نوجوانان کشور روز جمعه ۱۲ مهر‌میهمان تیم سپاهان گیلان بود و تک گل تراکتور را در این بازی ابوالفضل زارعی به ثمر رساند.

ناصر ساعی سرمربی و پوراسمعیل سرپرست این تیم هستند.