⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، شنبه ۱۲ مهر:

 

⭕️ مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: هواداران تراکتور، سرمربی تیم ملی را شگفت زده کردند.

مهندس غلامرضا صادقیان اظهار کرد: جا دارد پیش از همه چیز از حضور پر شور و همراه با شعور هواداران تراکتور در بازی مقابل پارس جنوبی تشکر کنم؛ قطعاً پرشورها در این بازی برگ برنده تراکتور بودند و بدون حضور آنان، این پیروزی به دست نمی‌آمد.

وی با اشاره به سفر سرمربی تیم ملی به تبریز و تماشای بازی دو تیم «تراکتور – پارس جنوبی»، بیان کرد: آقای ویلموتس امروز مهمان ما بودند که از حضور هواداران در ورزشگاه و استقبال خوب آنان نهایت تشکر را کرد؛ همچنین ایشان از امکانات، اهداف و برنامه‌های باشگاه تراکتور شگفت زده شده و ابراز امیدواری کرد که ارتباط تراکتور و تیم ملی تقویت شود.

صادقیان خاطرنشان کرد: باتوجه به جو فوق العاده ورزشگاه یادگار امام (ره)، این احتمال وجود دارد که تبریز در آینده میزبان بازی‌های تیم ملی باشد.

 

 

⭕️ روز عالی برای تراکتوریها !

برد تراکتور، باخت پرسپولیس و رکوردشکنی مظاهری در کلین شیت تراکتور ۱⃣ – ۰⃣ پارس جنوبی

حواشی دیدار تیم های تراکتور و پارس جنوبی جم/ حضور ویلموتس سرمربی تیم ملی در یادگار امام

دیدار تیم های تراکتور و پارس جنوبی جم از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد که این دیدار با حواشی زیر همراه بوده است.

مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران به همراه چند خبرنگار بلژیکی مهمان ویژه این بازی هستند. حدود ۳۰ هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارد و از نزدیک بازی را تماشا می کنند.

به مناسبت هفته آتش نشانی از چند نفر از آتش نشانان به نمایندگی از این قشر زحمت کش تجلیل شد.

قبل از آغاز بازی هواداران فراز کمالوند ، مرتضی اسدی و محمد ابراهیمی مربی و بازیکنان سابق تراکتور را تشویق کردند.

 

 

⭕️ دروازه‌بان تراکتور گفت: رکورد اصلی، قهرمانی تراکتور است

رشید مظاهری با بیان اینکه رکورد تعداد دقایق بسته نگه داشتن دروازه در لیگ برتر متعلق به من است، اظهار کرد: این رکوردزنی نتیجه تلاش تمامی اعضای تیم هست و امسال کمترین فشار روی من آمده است. از تمامی اعضای تیم تشکر می‌کنم و امیدوارم این رکورد را تقویت کرده و ادامه دهم. بهترین رکورد و آرزوی من قهرمانی تراکتور است.

اگر امسال بتوانم در تیم ملی بازی کرده و موفق شوم؛ نتیجه تلاش بازیکنان تراکتور است و من امیدوارم امسال در تیم ملی بازی کنم؛ ولی نظر نهایی با آقای ویلموتس است.

 

 

⭕️ «احسان حاج صفی» به عنوان بهترین بازیکن بازی دو تیم تراکتور – پارس جنوبی جم در هفته ششم لیگ برتر انتخاب شد.

بر اساس آمار سایت متریکا، حاج صفی که تنها گل تراکتور را در این بازی به ثمر رساند؛ پنج شوت به سمت دروازه داشت که از این حیث بهترین بازیکن زمین بود.

همچنین او بهترین عملکرد را با سه شوت در چارچوب، یک پاس کلیدی و سه دریبل موفق در زمین داشت و توانست امتیاز ۸٫۰۷ را کسب کند.

 

 

 

⭕️ مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور، میثم تیموری گفت: می توانستیم گل‌های بیشتری به پارس جنوبی بزنیم.

میثم تیموری اظهار کرد: خدا را شکر سه امتیاز بازی را کسب کردیم، می‌توانستیم گل های زیادی به رقیب بزنیم؛ به هر حال این سه امتیاز برای ماندن در کورس مهم بود.

وی در خصوص آمار گلزنی تراکتور، گفت: به نظرم مهم نتیجه‌های تیم هست نه تعداد گل‌ها. به هر حال ما نتایج قابل قبول گرفته‌ایم و هواداران نیز از عملکردمان رضایت کامل دارند. تیموری تأکید کرد: هدفمان قهرمانی هست و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

گفتنی است، تراکتور از هفته ششم مسابقات لیگ برتر توانست پارس جنوبی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.