⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، چهارشنبه ۱۰ مهر:

 

 

نام تراکتور سازی اشتباه است و تراکتور نام صحیح است

 

⭕️ تاکید مدیرعامل باشگاه بر درج صحیح نام تراکتور در رسانه‌ها مدیرعامل باشگاه فرهنگی،ورزشی و اقتصادی تراکتور با ارسال نامه‌ای خواستار درج صحیح نام #تراکتور در رسانه‌ها شد.

مهندس صادقیان مدیرعامل باشگاه با ارسال نامه‌‌های جداگانه به رئیس سازمان صداو سیما،مدیران شبکه‌های مختلف صدا و سیما و خبرگزاری‌ها درخواست کرد تا نام این باشگاه را به صورت صحیح درج کنند. گفتنی است، باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی #تراکتور نام صحیح این باشگاه است.

 

 

⭕️ نشست خبری پیش از بازی دو تیم «تراکتور – پارس جنوبی» پنج شنبه ۱۱ مهرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، بر اساس هماهنگی به عمل آمده، فراز کمالوند سرمربی تیم پارس جنوبی از ساعت ۱۴:۳۰ و مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور از ساعت ۱۵ پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.

این نشست خبری در سالن کنفرانس باشگاه تراکتور واقع در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار می‌شود و از اصحاب رسانه دعوت می‌شود با همراه داشتن کارت پوشش مسابقات لیگ برتر، در این نشست خبری حضور یابند.

 

 

⭕️ محمدرضا آزادی که به دلیل مصدومیت در بازی مقابل پاس همدان در تمرینات گروهی تراکتور غایب بود به احتمال فراوان دیدار با پارس جنوبی را از دست خواهد داد.

 

 

⭕️ کوین فورچونه در خصوص آمدنش به لیگ ایران و حضور در تراکتور اظهار داشت: امسال دوست داشتم فضای فوتبالی جدیدی را تجربه کنم که با پیشنهاد باشگاه تراکتور مواجه شدم، پس از دریافت این پیشنهاد از طریق مدیربرنامه‌هایم در مورد باشگاه تراکتور و شهر تبریز تحقیق کردم که شرایط ایده‌آل این تیم باعث شد که به پیشنهادشان جواب مثبت بدهم و تراکتور را برای ادامه فوتبالم انتخاب کنم.

وی در مورد شرایط تراکتور در طول مدتی که در این تیم حضور داشته گفت: شرایط تیم بسیار خوب است، ما کمپ تمرینی و امکانات فوق‌العاده‌ای داریم و با سرمربی بزرگی کار می‌کنم، همچنین بازیکنان بزرگ و باتجربه بازی در جام‌جهانی و تیم‌های مطرح اروپایی در تراکتور توپ می‌زنند که همگی از امتیازات بازی کردن در این تیم است و به طور خلاصه بخواهم بگویم از حضور در اینجا خوشحال هستم. مهاجم فرانسوی تراکتور در مورد اینکه بازی در تیم پرطرفداری مثل تراکتور کار او را به عنوان بازیکن سخت می‌کند یا نه، گفت: درست است.

تا جایی که می‌دانم تراکتور چندین سال عنوان پرتماشاگرترین تیم فصل را کسب کرده و یکی از اصلی‌ترین قطب‌های فوتبال ایران است. داشتن هواداران زیاد و مهم بودن تراکتور برخلاف چیزی که شما گفتید کار من را آسان می‌کند و باعث می‌شود که با انگیزه مضاعف بازی کنم و من همیشه از چالش‌های این چنینی استقبال می‌کنم و کارهای سخت را دوست دارم.

فورچونه در مورد به ثمر رسیدن اولین گلش در بازی با سایپا گفت: گلزنی برای یک مهاجم خیلی مهم است ولی موفقیت تیم خیلی مهم‌تر از گلزنی من است، تمرکز من به طور کامل روی بازی خودم است و دوست دارم دستورات سرمربی را به طور کامل در زمین اجرا کنم و به اینکه در بازی قبل چه اتفاقی افتاده زیاد فکر نمی‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا این گل می‌تواند شروع تعداد گل‌های زیاد او برای تراکتور در این فصل باشد یا نه، گفت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا در خدمت تیم باشم و آن چیزی که از من خواسته شده را در زمین پیاده کنم. می‌دانم به عنوان مهاجم از من انتظار گلزنی می‌رود و خودم هم سعی دارم با گلزنی مقدمه پیروزی تراکتور را فراهم کنم.