⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، سه‌شنبه ۹ مهر:

 

 

⭕️ استارت تراکتوری ها برای بازی با پارس جنوبی

تمرینات تیم فوتبال تراکتور پس از استراحت یک روزه صبح سه‌شنبه ۹ مهر ماه از ساعت ۱۱ در زمین تمرین ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد.

شاگردان دنیزلی پس از انجام تمرینات گرم کردن بدن، تمرین ویژه برای افزایش هماهنگی میان بازیکنان خطوط مختلف را انجام دادند. بازی درون تیمی بخش پایانی تمرین امروز بود که اخباری موفق شد با واکنش‌های زیبا شوت‌های میمبلا و حاج صفی را دفع کند.

محمدرضا آزادی که با مصدومیت جزیی مواجه است، جدا از سایر بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، تمرین انفرادی انجام داد.

مهندس صادقیان – مدیرعامل باشگاه از نزدیک نظاره گر تمرینات تراکتور بود.

 

 

⭕️ ساعت دیدار #تراکتور و پارس جنوبی تغییر یافت بنا به در خواست مسئولان باشگاه تراکتور و با موافقت سازمان لیگ ساعت دیدار تراکتور با پارس جنوبی جم از ۱۶:۳۰ به ۱۸:۳۰ تغییر یافت.

 

 

⭕️ هواداران تیم فوتبال تراکتور تبریز می‌توانند برای عزیمت به ورزشگاه یادگار امام (ره) جهت تماشای دیدار تیم محبوب خود برابر تیم پارس جنوبی جم، از اتوبوس‌های شرکت واحد استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به تماشاگران دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و پارس جنوبی جم سرویس‌دهی می‌کند.

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه جهت رفاه حال هواداران و انتقال آ‌ن‌ها به ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، از طریق مبادی میدان ستارخان، میدان جهاد، چهارراه عباسی، ضلع شرقی پایانه محققی (سه راه امین) و چهارراه طالقانی با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت اقدام می‌کند. این مبادی حرکتی اتوبوس‌ها از طریق دوربین‌های مرکز هوشمند شرکت واحد در حال کنترل بوده که به محض آغاز حضور هواداران در ایستگاه‌های تعیین شده، فعالیت اتوبوس‌ها آغاز می‌شود.

دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و پارس جنوبی جم در چارچوب بازی‌های هفته ششم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور (جام خلیج فارس) از ساعت ۱۸:۳۰ جمعه (۱۲ مهر) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

 

 

 

⭕️ وحید کاظمی بازی دو تیم تراکتور و پارس جنوبی را در چارچوب هفته ششم لیگ برتر سوت می‌زند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال، از سوی کمیته داوران مشخص شد که بر این اساس، وحید کاظمی با کمک علی میرزابیگی، عسگر محمدی، مهدی سیدعلی، محمدرضا تارخ و امید افخمی، بازی تراکتور و پارس جنوبی را قضاوت خواهد کرد.

گفتنی است؛ وحید کاظمی، سال گذشته دیدار برگشت سایپا و تراکتور را که روز پنجم اسفند ۹۷ به میزبانی سایپا برگزار شد، قضاوت کرده بود که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

همچنین قاضی دیدار تراکتور و پارس جنوبی از هفته بیست و نهم لیگ هجدهم نیز، وحید کاظمی بود که دو تیم در آن بازی به تساوی یک بر یک رضایت دادند.