⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، دوشنبه ۸ مهر:

 

⭕️ شانزده تیم راه یافته به مرحله یک هشتم جام حذفی

۱۱ تیم لیگ برتری صعود کردند / حذف ماشین، پارس جنوبی، فولاد، گل گهر سیرجان و نساجی

قرعه کشی : روز پنجشنبه ۱۱ مهر ساعت ۱۹

 

🔺صنعت نفت آبادان

🔺تراکتور آذربایجان

🔺شهر خودرو مشهد

🔺نفت مسجدسلیمان

🔺سایپا تهران

🔺پیروزی تهران

🔺سپاهان اصفهان

🔺پیکان تهران

🔺شاهین شهرداری بوشهر

🔺استقلال تهران

🔺ذوب آهن اصفهان

🔺فجرسپاسی شیراز

🔺استقلال بندر ماهشهر

🔺مس کرمان

🔺نود ارومیه

🔺سردار بوکان 🆚 شهرداری ماهشهر

 

 

⭕️ رقیب تراکتور در جام حذفی روز پنج شنبه مشخص می‌شود

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی روز پنج‌شنبه یازدهم مهر قرعه‌کشی می‌شود و تیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی، رقبای خود را می‌شناسند.

بازی های این مرحله ۲۴ و ۲۵ مهر برگزار خواهد شد. گفتنی است تراکتور در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی موفق به شکست دو بر یک پاس همدان شد‌.

 

 

⭕️ مدیرعامل باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه دست بوس هواداران پرشورمان هستیم، گفت: هواداران پرشور و پرتعدادمان همواره با شعار «ادب شرف شعارمیز، تراکتور افتخارمیز» یار دوازدهم تیم ما هستند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مهندس غلامرضا صادقیان در تماس تلفنی با برنامه موج فوتبال، اظهار کرد: جا دارد پیروزی مقابل پاس همدان را خدمت هواداران پرشورمان تبریک بگویم؛ همچنین دست بوس هوادارانی که در خانه و بازی‌های خارج از خانه از جمله مسجد سلیمان، اصفهان، تهران و همدان به ورزشگاه آمدند، هستم.

 

⭕️ تقدیر معاون فرهنگی باشگاه از حضور هواداران در شهر همدان و دعوت به حمایت از سبزقباها

دکتر نصیری معاون فرهنگی باشگاه پس از حضور هواداران در دیدار تراکتور مقابل پاس همدان از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال کشور طی پیامی از هواداران حاضر در این دیدار تقدیر نمود.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور در این پیام با اشاره به حضور پرشور و پرتعداد هواداران در این دیدار ضمن اشاره به استقبال گرم مردم همدان از کاروان تیم و تشویق تیم تراکتور توسط هواداران تیم پاس در حین مسابقه ، شهر همدان را از شهرهای تراکتوری دانسته و از تمام هم زبانان عزیز در شهر همدان و شهرهای همجوار که باحضور در استادیوم نشاط بخش سکوهای تراکتوری بودند قدر دانی نمود.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور در این پیام حضور هواداران از شهرهای مختلف در این دیدار را وجه تمایز تراکتور با سایر تیم ها خوانده خاطر نشان کرد: هواداران شهرستانی مزیت بزرگی برای باشگاه تراکتور بوده و حضور هواداران در تمام مسابقات تیم تراکتور از صدها و گاها هزاران کیلومتر دورتر از شهر میزبان فقط و فقط مختص هواداران باشگاه تراکتور است. وی همچنین از تشکیل کمیته شهرستان ها جهت رسیدگی به امورات هواداران شهرستانی خبر داد.

وی در پایان صعود تیم تراکتور به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را به هواداران پرشور این تیم تبریک گفته و جهت موفقیت تیم ماشین سازی دیگر تیم آذربایجانی در این رقابتها از هواداران تراکتور و فوتبال دوستان آذربایجانی برای حمایت از این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس تهران دعوت بعمل آورد.

یاشاسین آذربایجان

یاشاسین شورلو و شعورلو هواداریمیز

یاشاسین تراختور