⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، شنبه ۱۶ شهریور:

 

 

⭕️ خبری مهم برای ورزش آذربایجان؛ باشگاه تراکتور در رشته والیبال هم تیمداری می‌کند

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور آذربایجان اعلام کرد: درصددیم تا باشگاه را از حالت تک بعدی خارج کنیم و در برنامه داریم بعد از این که شرایط تیم #تراکتور را به انتظارات هواداران رساندیم، تیم والیبال باشگاه را تشکیل داده و در ادامه دیگر تیم‌های این باشگاه را هم تاسیس کنیم.

باشگاه تراکتور در دهه ۵۰ در رشته والیبال تیمداری کرده بود و حالا بعد از سال‌ها به دنبال بازگشت به این رشته ورزشی جهانی شده در کشور است؛ والیبال دوستان تبریزی امیدوارند تا این باشگاه امتیاز شهرداری تبریز در لیگ برتر را خریداری کرده و در وادی توپ و تور نیز قد علم کند.

 

⭕️ گلایه تراکتوری‌ها از کمیته اخلاق و تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال

باشگاه #تراکتور در حالی شکایت خود از علیرضا بیرانوند را به کمیته انضباطی فرستاده که مدیران این باشگاه از کمیته اخلاق و تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال دلخور هستند.

آنها می‌گویند «فدراسیون فوتبال در پرونده‌هایی که در چند وقت اخیر با شکایت باشگاه تراکتور باز شده، رسیدگی نمی‌کنند.»

مدیران باشگاه تراکتور معتقدند که باید خیلی وقت پیش رأی پرونده شکایت از محسن فروزان و بازیکن پدیده صادر می‌شد، اما هنوز خبری از این مسئله نیست.

 

⭕️ تمرین حفظ توپ شاگردان دنیزلی

تمرین امروز شنبه تراکتور در حالی پیگیری شد که دنیزلی با تمرینات ویژه ای حفظ توپ و پاسکاری بیشتر در فضاهای کوچک را در دستور کار شاگردانش قرار داده بود.

تمرین عصر شنبه تراکتور از ساعت ۱۸ در زمین تمرین ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد.

دنیزلی ابتدا برنامه تمرینی امروز را برای شاگردانش توضیح داد و سپس تمریناتی برای گرم کردن بدن شاگردانش تدارک دید.

در ادامه بازیکنان در قالب دو تیم هشت نفره در فضای کوچک پاس تک ضرب تمرین کردند که دنیزلی نظارت مستقیم به این آیتم تمرینی داشت و مدام از شاگردانش می‌خواست که با سرعت بیشتری پاس کاری کنند.

محمدرضا اخباری و رضا سیف احمدی نیز زیر نظر مراد آیهان آیدین تمرینات اختصاصی را انجام دادند.

دنیزلی در ادامه، تمرین ویژه‌ای برای پاس‌ کاری، حفظ توپ و افزایش هماهنگی بازیکنانش تدارک دیده بود که این بخش نیز با جدیت پیگیری شد.

بازی درون تیمی بخش پایانی تمرین بود که با گل بسیار زیبای احمد موسوی همراه بود؛ همچنین کوین فورچونه در یکی از صحنه‌ها شوت محکمی را روانه دروازه کرد که با واکنش بسیار زیبای اخباری همراه شد.

 

⭕️ اینفوگرافی؛ عملکرد بهترین بازیکن تراکتور در شروع فصل

رضا اسدی که یکی از خریدهای این فصل #تراکتور است، شروع خوبی در تیم جدیدش داشته است. او خیلی زود و در دو هفته اول لیگ نوزدهم نشان داد که ارزش هایجک در نبرد نقل و انتقالاتی با استقلال را برای تراکتوری‌ها داشته است.

بر اساس داده‌های آماری متریکا، اسدی در دو مسابقه، ۱۸ نبرد هوایی برنده شد و قبل از حریف روی هوا به توپ ضربه زد. این بازیکن مجموعا ۳۱ دوئل موفق و ۱۲ عملکرد دفاعی ثبت کرد تا به بسته ماندن دروازه مظاهری در دو بازی فصل جدید، کمک ویژه‌ای کرده باشد.

 

⭕️ بالاخره اعتراضات رسانه ها جواب داد!

اعتبار خرید واحد سیار “FULL HD” هشت دوربینه که قابلیت افزایش تا دوازده دوربین رو هم دارد، توسط استاندار آذربایجان شرقی حل شد است که مراحل خرید و نصب این تجهیزات حدودا نه ماه زمان خواهد برد!

امیدواریم حداقل برای بازیهای نیم فصل دوم لیگ برتر، این تجهیزات خریداری و آماده بشوند تا طرفداران تراختور، از دیدن بازیهای این تیم در شبکه سهند لذت ببرند.