⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، پنجشنبه ۲۰ تیر:

 

⭕️ من و تبریز هر دو هیجان‌زده‌ایم/ می‌خواهم با تراکتور برای نخستین‌بار قهرمان لیگ شویم

سرمربی #تراکتور در گفت وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه: من امیدوارم بتوانم اتفاق تازه‌ای را به‌همراه تراکتور رقم بزنم و برای نخستین‌بار با این تیم عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کنیم. ایران کشوری است که آن را دوست دارم؛ درپی یک چالش تازه بودم و بنابراین به باشگاه جدیدی آمدم که انتظارات فراوانی از آن وجود دارد.

ما باید بازیکنان جدید را به خدمت بگیریم و قرارداد آنها را امضا کنیم؛ چهار یا پنج بازیکن، تراکتور را ترک کرده‌اند و این تیم می‌تواند سه بازیکن خارجی جذب کند. ما و شهر تبریز، جایی که تراکتور در آن قرار دارد هیجان‌زده هستیم چراکه می‌خواهیم نخستین عنوان قهرمانی لیگ را با این باشگاه کسب کنیم.

 

⭕️ اعزام کاروان تراکتور به ترکیه با بدرقه مدیرعامل

کاروان بازیکنان تیم تراکتور آذربایجان جهت برپایی اردوی دو هفته‌ای در کمپ تمرینی شهر ارضروم با پرواز اختصاصی هواپیمایی آتا عازم ترکیه شد.

 

⭕️ تیم فوتبال تراکتور، در روز نخست اردوی ارضروم، در یک نوبت تمرین کردند. ‌

کاروان تیم فوتبال تراکتور که بامداد روز پنجشنبه (۲۰ تیر) جهت برپایی اردوی دو هفته ای، وارد ارضروم شد، در روز نخست این اردو، در یک نوبت تمرین خواهد کرد. ‌

بر اساس اعلام سرپرست تیم، تراکتوری ها عصر امروز (پنجشنبه) و از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ترکیه، اولین نوبت از تمرین خود را در کمپ مجهز فوتبال ارضروم زیر نظر مصطفی دنیزلی برگزار کردند.

‌ کمپ “پولات ریزورت ارضروم” در فاصله حدود پنج کیلومتری از مرکز شهر میزبان تراکتور است که، در فاصله پنج دقیقه ای از کوه اسکی پالان دوکن قرار دارد. ‌ در این کمپ که متشکل از پنج هتل کنار هم است، در حال حاضر علاوه بر تراکتور، تیم های آنتالیا اسپور، آکسار و هاتای اسپور نیز اردو زده اند.

 

⭕️ دنیزلی بدون من در تراکتور به مشکل خواهد خورد!

ناصر صادقی: در آن مدت که در #تراکتور بودم خیلی ها می خواستند بازیکن به تیم ‌بیاورند چون من موفقیت دنیزلی را می خواستم او را از کیفیت پایین این بازیکنان مطلع می کردم و احتمالا بخاطر همین موضوع همین افراد کاری کردند که من را از تراکتور اخراج کنند!

کنعانی زادگان دوست داشت شاگرد دنیزلی شود و دنیزلی هم متقابلا او را می خواست ولی این افراد که بازیکن به تیم میاورند به من تهمت زدند تا بتوانند من را از تیم اخراج کنند و بازیکن مدنظر خود را بیاورند

 

⭕️ سه بازیکن خارجی مدنظر دنیزلی در اردوی ترکیه رونمایی می‌شود/ پایان کار استوکس و اروین در تبریز

باشگاه #تراکتور اعلام کرد؛ کار مذاکره با بازیکنان مختلف با حساسیت بالایی در کمیته فنی باشگاه در حال پیگیری است.

بر اساس این اعلام، ده ها بازیکن در کمیته فنی آنالیز شده که ۱۲ نفر آنها مورد مصاحبه قرار گرفته و در نهایت سه بازیکن پس از تایید سرمربی جهت اقدامات نهایی به مدیرعامل معرفی خواهد شد.

با این حساب باید کار آنتونی استوکس و لی هری اروین، دو مهاجم بریتانیایی فصل گذشته این تیم را که با بی انضباطی‌های مکرر، باشگاه را برای ادامه همکاری مردد کرده بودند، در تبریز تمام شده دانست.