⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، چهار شنبه ۱۹ تیر:

 

 

⭕️ پُست اینستاگرامی رضا شکاری پس از پیوستن به #تراکتور

 

⭕️ سرمربی #تراکتور صفحه اینستاگرامش را بست

هشدار دنیزلی به سرخ‌پوشان: از فضای مجازی دور شوید

 

⭕️ محرومیت محسن #فروزان به پایان رسید

دستور موقت محرومیت محسن فروزان دروازه‌بان جنجالی تیم فوتبال تراکتور که یک ماه پیش به دلیل اتفاقات دیدار تیم‌های تراکتور و سپیدرود توسط کمیته اخلاق صادر شده بود به پایان رسید.

 

⭕️ تراکتور دیگر حق جذب بازیکن سرباز را ندارد

سردار مهرعلی باران چشمه مشاور ورزشی ستاد نیروهای مسلح:

#تراکتور به بخش خصوصی واگذار شده و دیگر تیم نظامی نیست. به همین دلیل هم تصمیم گرفته شد که با پایان خدمت سربازانی که در تیم تراکتور حضور دارند دیگر بازیکن سرباز به این تیم داده نشود.»

 

⭕️ صادقیان مدیرعامل تراکتور: دنیزلی دنبال بازیکنان خارجی است که در ایران بازی نکرده‌اند

همان طور که قبلا هم گفتم دنیزلی در حال بررسی گزینه هایی است که در ایران بازی نکرده‌اند.

عملکرد کلی ما در نقل و انتقالات نشان داده که به یکباره نتایج کار خود را اعلام می کنیم، هر گاه با بازیکنی به نتیجه برسیم رسما خبرش را اعلام می کنیم.

ما بر اساس نیازهای خود در مورد بازیکنان تحقیق می کنیم و هر گاه کمیته فنی در مورد بازیکنی به نتیجه رسید من مبلغ و سایر موارد را در گزارشی در اختیار آقای زنوزی قرار می دهم.

 

 

⭕️ تمرین سبک تراکتور‌ی‌ها قبل از اعزام به ترکیه

با توجه به اعزام بازیکنان به کمپ تمرینی ترکیه، تمرین سبکی مدنظر کادرفنی بود. بازیکنان زیر نظر کارا اصلان بدن‌هایشان را با نرم دوی و حرکات کششی گرم کرده و سنگربانان نیز دقایقی زیر نظر آیهان آیدین تمرین کردند مصطفی دنیزلی برای فراهم کردن شرایط اردو در ترکیه حضور دارد و تمرینات تیم فردا در ارزروم زیر نظر این مربی پیگیری خواهد شد