برگزیده اخبار باشگاه تراکتور سازی، سه شنبه ۷ خرداد:

 

 

⭕️ بمب نقل و انتقالات در تبریز منفجر می شود؟

#برانکو در راه #تراکتورسازی_تبریز

بنا بر اعلام یک منبع موثق برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس در روزهای گذشته صحبت هایی با مدیران باشگاه تراکتورسازی داشته و هر دو طرف به نتایج مطلوبی دست پیدا کرده اند قرار است برانکو بعد از بازی نیمه نهایی جام حذفی جواب قطعی خود را برای همکاری با تراکتور سازی اعلام کند.

مدیران باشگاه تراکتور سازی برای حضور پرقدرت در فصل جاری برنامه های بزرگی در سر دارند

 


⭕️ صادقیان رسما‌ مدیرعامل تراکتورسازی شد
با حکم زنوزی، غلامرضا صادقیان به صورت رسمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز شد.

غلامرضا صادقیان، مدیرعامل سابق شرکت‌های ایران‌ خودرو تبریز، هپکو اراک، آمیکو، آپکو، فولاد بناب و بنیان دیزل تبریز‌ و عضو سابق هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه #تراکتورسازی انتخاب و معرفی شد.
⭕️ امید عالیشاه، بازیکن سابق تیم فوتبال #تراکتورسازی بخاطر طلب ۱۵ میلیارد ریالی (یک و نیم میلیارد تومانی) از این باشگاه شکایت کرده است.
عالیشاه درحالی چنین مبلغی را از باشگاه تراکتور طلبکار است که به عنوان بازیکن سرباز در این تیم حضور داشت و تنها دو بازی کامل با پیراهن سرخ‌پوشان آذربایجان انجام داد!

⭕️ سوگیتا، هافبک ژاپنی تراکتورسازی درباره اینکه هواداران آذربایجانی به او لقب سوباسا را داده‌اند، می‌گوید «وقتی بچه بودم کارتون فوتبالیست‌ها را دیده‌ام، خوشحالم که به من سوباسا می‌گویند، در کشور خودم هم هرگز این لقب را به من ندادند».


⭕️ شال #تراکتور بر دست هنرمند تبریزی در فینال لیگ اروپا
بابک نهرین در حاشیه دیدار فینال لیگ اروپا در با‌کو با شال #تراکتور عکس یادگاری گرفت