به گزارش سخن به نقل از شهریار، سعید نیکوخصلت در حاشیه دیدار با بهروز مهدوی فرماندار جدید تبریز با اعلام مطلب فوق گفت: شورای فعلی شهر تبریز را افرادی صاحب فکر و با تجربه تشکیل داده اند و ما امیدواریم در کنار اقدامات این شورای قدرتمند و هدفمند، دولت نیز اتفاقات خوبی برای شهر تبریز رقم بزند.

 

وی با اشاره به تصویب بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز، ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برای بررسی و تصویب بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز جانانه وقت گذاشتند و این بودجه روز سه شنبه تصویب شد. تصویب بودجه نیازمند تخصص بود و اعضای شورا با تمرکز روی بحث توسعه پایدار و همچنین محیط زیست، بودجه سال ۹۸ را تصویب کردند.

 

نیکو خصلت با تاکید بر اینکه وحدت و وفاق شورا باید بیشتر از قبل باشد، اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم تا در سال ۹۸ کارهای خوبی برای شهر تبریز انجام دهیم و اعتقاد داریم که در این برهه مهم که فشار اقتصادی بر مردم وارد شده، هر کاری که برای شهر و شهروندان انجام بدهیم، ماندگار می شود. اعضای شورا برای توفیق در امور شهر، باید بیش از گذشته وفاق و وحدت رویه داشته باشند.

 

وی با ابراز امیدواری نسبت به تعامل بیشتر شورا و فرمانداری، عنوان کرد: مقبولیت عمومی مسئولان موضوع مهمی است که خوشبختانه فرماندار جدید از این امتیاز برخوردار است و طی یک هفته گذشته واکنش های خوبی نسبت به به این انتخاب وجود داشته است. ما از آقای راستگو فرماندار پیشین تبریز بابت تعامل خوبی که با شورا و شهرداری داشت، قدردانی می کنیم و امیدواریم که این تعامل با فرمانداری با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.