به گزارش سخن به نقل از امور ارتباطات سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز، فاضل نادری با بیان این مطلب اظهار داشت: در این طرح پرسنل کشیک در محل ساختمان اداری سازمان برای پاسخگویی به مشکلات و مراجعات احتمالی شهروندان و رانندگان خودروهای باری مستقر می‌شوند.

نادری افزود: همچنین محل‌های استقرار امداد خودروهای مجاز در سطح شهر و حومه نیز به صورت دقیق مشخص شده و عملکرد و نحوه فعالیت آنها توسط گشت‌های خودروئی سازمان کنترل می‌شود.

وی صدور پروانه و ساماندهی تمامی خودروهای باری فعال در سطح شهر را اولویت کاری این سازمان در سال ۹۸ عنوان کرده و گفت: همچنین شناسایی و ایجاد پایانه‌های بار در ورودی‌های شهر و توقف گاه‌های خودروهای باری در حومه و بار اندازها در محدوده مرکزی و بازار تبریز از دیگر برنامه های این سازمان است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: در طول ایام تعطیلات نوروزی حمل اثاثیه منزل نیز تابع مقررات خاص بوده و نیازمند مجوز است.

نادری همچنین به موضوع تکریم ارباب رجوع تاکید کرده و افزود: خدمات دهی شایسته برای شهروندان به عنوان یکی از اولویت‌های این سازمان باید مد نظر قرار گیرد.