به گزارش سخن به نقل از شهریار ایرج شهین باهر با بیان اینکه امسال همزمانی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه شرایط ویژه ای را رقم زده بود گفت: تلاش ما این بود که با حفظ حرمت ایام فاطمیه، برای فضاسازی ایام مبارک دهه فجر تمام تلاش خودمان را انجام دهیم.

اوبا اشاره به اینکه امسال سال پختگی انقلاب است ادامه داد: تاکید مقام معظم رهبری و امام جمعه محترم تبریز بر این بوده است که امسال نگاه ویژه ای به این رویداد مهم شود.

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه شهرداری امسال نگاه ویژه ای به این مناسبت داشته است گفت: با برپایی نمایشگاه های عملکرد در حوزه های مختلف تلاش کردیم بخشی از کارنامه چهل ساله شهرداری را به شهروندان ارائه کنیم.

باهر افزود: برای روز ۲۲ بهمن غرفه هایی در نظر گرفته شده تا فعالیت ها و عملکرد شهرداری و سایر دستگاه ها مطرح ارائه شود.

او تاکید کرد: در چند روز اخیر بازدیدهایی از معابر مختلف داشته ام و اقدامات انجام شده رضایت بخش است و از تمام همکاران روابط عمومی، بسیج شهرداری و کمیته برگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب فعالیت داشته اند تشکر می کنم.

شهردار تبریز در پایان با بیان اینکه از همه همکارانم در شهرداری می خواهم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور گسترده داشته باشند اظهار داشت: امیدوارم امسال راهپیمایی پرشور تری نسبت به سال های قبل داشته باشیم و کلیه همکاران ما و خانواده های محترمشان در این مراسم حضور داشته باشند.

او ادامه داد: حضور کارکنان شهرداری در این مراسم نشان دهنده پیروی خادمان مردم در شهرداری از آرمان های امام(ره) و رهبری معظم انقلاب هستند.

باهر با بیان اینکه حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تجدید بیعت با آرمان های امام(ره) و رهبری معظم انقلاب است گفت: با شرکت در این راهپیمایی به دشمنان قسم خورده نظام نشان خواهیم داد که پس از چهل سال هنوز متعهد به آرمان های خود هستند و هر سال با شکوه تر از سال قبل این جشن را برگزار می کنند.