به گزارش سخن امروز ساعت ۸:۳۰ مراسم چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سالروز عملیات غرور آفرین وافجر۸، روز حفاظت اطلاعات در سالن شفیع زاده بیمارستان شهید محلاتی برگزار شد.

محمد اسماعیلی، نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وظیفه است از زحمات صادقانه و خالصانه ی برادران و خواهران عزیز در مجموعه ی بیمارستان شهید محلاتی تقدیر و تشکر کنیم.
این مجموعه(بیمارستان شهید محلاتی) خدمات بسیار ارزشمندی را به مردم شریف  و مردم ارائه میدهد، ما این را دیده ایم و باور داریم.
وی در ادامه گفت: شاید زمانی تحلیل هایی بود که سپاه چرا وارد مباحث خارج از سازمانی خود می شوند. سپاه پاسداران، این نهاد مقدس مجموعه ای است که بعد از سال بعد از پیروزی منشأ الگو سازی در زمینه های مختلف مثل سلامت بود.
از طرف دیگر ارائه بهترین نوع خدمت به مردم یکی از مسائلی است ک در جهت اشاعه ی سلامت و رساندن از شرایط گذشته ب شرایط بهتر توسط اعضای همیشه در جریان بوده است.
سعیدی اظهار داشت: علاوه بر حوزه ی سلامت نیرو های مخلص بسیج سپاه در بخش های دیگر هم فعالیت دارند.
هرکجا تفکر جهادی و انقلابی و بسیجی وجود داشته ما موفق بودیم و هرکجا این تفکر یا فرصتی برای این تفکر ندادند مشکلات بسیار عدیده ای داشتیم.
موفقیت های چه در حوزه سیاسی و اقتصادی و دفاعی و امنیتی مرهون خدمات و مجاهدت های کسانی بوده که این افراد دارای تفکر و روحیه ی بسیجی بوده اند و این کارنامه ای که به آن نگاه می کنیم رد پای این تفکر را می بینیم و آنجا که به کارنامه ی ناکامی ها نگاه میکنیم جریان غرب گرا و جریان هایی ک باوری به نظام انقلاب نداشته اند می بینیم.
خامنه ای حای مدعی و متهم عوض نشود. بایستی در ایام چهملین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم دستگاه تبلیغاتی دشمن و آمریکا و امپراطوری اینها نیرو های وفادار به انقلاب را متهم می کنند و مقصران اصلی مدعی شده اند.
بایستی به این بحث دقت نظر داشته باشیم و عملکرد و دستاورد های عظیم و انقلاب در طول چهل سال را ببینیم.
این نماینده مجلس بیان کرد: در مورد بودجه ی نیرو های مسلح و بودجه ی فرهنگی در این ایام چه تبلیغاتی راه انداخته اند.انگار کل مشکلات ها و مشکلات در حوزه ی اشتغال زیر سر بودجه نیروهای مسلح و بودجه فرهنگی کشور است.
در سال ۹۷ نسبت بودجه ی فرهنگی کشور به نسبت بودجه عمومی ۰/۷ درصد بود و در سال ۹۸، ۴/۶ درصد است یعنی حدود نیم درصد.
آیا مشکلات در زمینه ی اشتغال و تجارت و تولید اقتصادی را این نیم درصد زیر سوال برده است؟
ترکیه و ارمنستان و اتریش و آلمان به جوانان ما بورسیه می دهند.ما جامعة المصطفی داریم ک دانشجو ها و طلاب خارج کشور را تعلیم می دهند.
ما در آستانه ی ایام والفجر ۸ هستیم و یادشان را گرامی می داریم.
سعیدی در اخر افزود: سلامت سپاه علاوه بر حضور نیروهای مخلص ، مدیون صیانت نماینده ی ولی فقیه است
ما خود را سرباز انقلاب میدانیم و ب سربازی خود افتخار می کنیم و از خدا می خواهیم ما را در این راه ثابت قدم نگهدارد.

  سردار حسین سلامی جانشین فرماده کل سپاه پاسداران در رابطه روز بزرگداشت حفافظت اطلاعات گفت: عملیات والفحر ۸شروع شد و رزمندگان ما از مرزهای ایران و عراق به مرزهای عراق و کویت رسیدند
در این عملیات طراحی کاربردی و چیرگی فنی با هم ترکیب ‌شده بود و با وجود اشراف دشمن و انتقال اطلاعت ماهواره ای آمریکا به صدام و اشرافیت اطلاعات صدام نتوانست تا شروع عملیات به اطلاعات دست یابد به همین دلیل این روز را روز حفاظت اطلاعات نام گذاشته ایم.
آن چیزی که یک جامعه  را عقب افتاده نگه میدارد جهل و حقارت پذیری است دو عنصری هستند که حتی کشوری با وسعت بالا را عقب مانده و وابسته نگه میدارند چیزی که مشخصه ایران قبل از انقلاب بوده است.
فرعون هم اینگونه بود اول ملت خود را تحقیر میکرد و سپس مجبور میکرد کارهایی خلاف میلشان را انجام دهند.  ایران قبل از انقلاب این گونه بود لقبی که آمریکا به ایران زمان شاه داده بود  «عروسک کوکی» مانند لقبی که الان به عربستان داده است «گاو شیر ده»
وی در رابطه با دستاورد انقلاب اظهار داشت: شاید بزرگترین دستاورد این انقلاب همان اعاده عزت و نجات از تحقیر،  وایجاد و امکان تفکر بود که به ملت اجازه داد آرزو کنند ما قبل از آن اجازه نداشتیم ارزو کنیم چون نقاش ارزوهای ما دشمن بود انها سقف پیشرفت ما را تعیین میکردند انها مغز منفصل کشور بودن یعنی در جایی دیگر میاندیشیدند و در اینجا عملیاتی اش میکردند.
همه این عناصری که امروز در اختیار ماست آن روزها هم در اختیار ما بود جغرافیای سیایی، انرژی، اسلام هم بود اما یک چیز نبود یک رهبر نیرومند یک امام یک ولی که بین این عناصر ارتباط برقرار کند امروز که همه این ارزش ها وجود داد به دلیل این است که ما صاحب یک رهبر قوی هستیم.
پس انقلاب اسلامی بزرگترین ارمغان الهی به این جامعه  آزادی از اسارت طاغوت بود.
امام درجه آزادی ملت را آزاد کرد و این آزادی و عزت و استقلال در دوران رهبری آیت الله خامنه ای کامل شد.

سردار در ادامه بیان کرد: اتفاق بزرگی در جامعه افتاده بود  دستاوردهای انقلاب را فقط در حوزه های مشخص محدود نمیکنیم در حوزه پزشکی سد های توربین ها و صد ها فناوری دیگر که امروز در خطوط مقدم و لبه های پیشرفت قرار داریم در این حوزه ها محدود نمیکنیم بلکه استقلال اندیشه و به عزت رسیدن ملت و ازاد شدن انهاست.
دشمن میدانست و هنوز هم بر این باور است که اگر اجازه دهد این انقلاب، آرمان ها، اهداف و ارزوهای ما به صورت یک مدلی بر روی زمین شکل گیرد آن وقت این مدل تکثیر پیدا میکند و پیش میرود از مرزهای ایران میگذرد و کشورهای دیگر را در بر میگیرد و این پایان سیطره دشمنان است.
در عصر سلطه قدرت ها میخواستیم ثابت کنیم که دین حرف اول را میزند.
در همه عرصه های قابل پیشرفت در مقابل ما می ایستند و به حذف فیزیکی دانشمندان ما دست میزنند.
و آنها نمیخواهند قبول کنند که ما میتوانیم و جنگمان نیز بر سر این است که ما میگوییم میتوانیم و آنها میخواهند ثابت کنند که ما نمیتوانیم
میگویند شما پیشرفت نکنید ما همه چیز به شما میدهیم ما را میخواهند فقیر کنند بی هویت کنند دستهایمان همیشه در مقبلانها دراز باشد.
اگر اسلام به قدرت جهانی برسد دیگر آمریکا قدرتی نخواهد داشت. آمریکا با انرژی، در دست داشتن بازار و سیطره نظامی در منطقه خاورمیانه آمریکا شده است.
وی در رابطه با شبکه های فارسی زبان ماهواره اذعان داشت :تحریم ما جهانی است چقدر شبکه های فارسی زبان در ماهواه  وجود دارد تا قلب جوانان ما را متزلزل کند و شک در دلهایشان بیاندازد .
میخواهد جوانان ما به هیچ عناصر کشورمان افتخار نکنند و وابسته به غرب باشند غربی که رو به موت است و همچنان دست بر نمیدارد و در تلاش است.
پس ما باید بسیار آگاه باشیم ما هم امروز و هم در گذشته درگیر بوده ایم شرایط بسیار سخت تر از امروز را پشت سر گذاشته ایم ما در جنگ نمیتوانستیم نفت صادر کنیم  هم در اقتصاد و صنعت و فنادری بسیار ضعیف بودیم و دشمن نیز از قدرت سیاسی و نظامی بسیار بالایی برخوردار بود و امروز دشمن هر چقدر هزینه میکند به زوال سیاسی بر میخورد.
وی در ادامه افزود: اول بودن آمریکا، فلسفه سیاسی آمریکا است. این شعار رییس جمهور آمریکا  که میخواهیم دوباره آمریکا را بزرگ کنیم یعنی اولا امریکا کوچک شده است که میخواهد بزرگ کند دو قصد دارد برای رشد خود کشورهای دیگر دنیا را ضربه بزند و نابود کند
آمریکا هر چقدر بیشتر تلاش میکند بیشتر جواب نمیگیرد این یک بحث سیاسی نیست یک بحث ریاضی است.
اگر مدیریت جهادی و انقلابی جای یک مدیریت ناقص قرار بگیرد هیچ مشکل دیگری نخواهیم داشت.
آب، برق، خاک، گاز، نفت، دانش، تفکرو…. همه این ها را داریم
به اینده بسیار امیدواریم ما راه خود را پیدا کرده ایم البته این نبرد ایمان میخواهد و دشمن هم فقط شکست خوردن را آموخته است.
این سردار سپاه بیان کرد: ما هراسی از دشمنانمان نداریم اگر در درونمان با اراده و محکم و ایمان به خدا داشته باشیم ما پیروز میدان خواهیم بود  واقعیات میگویند که دشمنان ما پوسیده شده اند و ناتوانی دشمن در چشم میزند، و ما مطمعن هستیم امسال هم مردم ما  ایران سرافزار و شکوهمند را به آنها نشان خواهند داد.
جامعه ای که تعاون وتقوا و گذشت داشته باشد به شکست نخواهد خورد.
انشالله در روز ۲۲بهمن  همدیگر را خواهیم دید.

در ادامه سردار  بخش قلب بیمارستان محلاتی تبریز را افتتاح کرد.