به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از تسنیم، تیم‌های فوتبال شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۴ امروز (پنجشنبه) در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور در ورزشگاه اختصاصی تیم شهرداری به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه نخست این بازی تیم فوتبال شهرداری تبریز مالکیت و موقعیت‌های بیشتری نسبت به شاگردان فراز کمالوند داشتند اما در ادامه بازی به تعادل کشیده شد. موقعیت‌های دو تیم در این نیمه نیز بی‌ثمر بود تا اینکه نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شهرداری تبریز در نیمه دوم نیز شروع بهتری داشت اما این بار آلومینیوم اراک نیز توانست خطراتی روی دروازه تیم میزبان ایجاد کند. در حالی که بازی دو تیم با تساوی پیگیری می‌شد، مجید عبدی روی مدافع شهرداری تبریز خطا کرده و کارت زرد اولش را از داور بازی دریافت کرد. این بازیکن ۸ دقیقه بعد نیز با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

در ادامه آلومینیوم ۱۰ نفره با دفاعی منطقی توانست نتیجه را حفظ کند تا این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

به گزارشی، در ابتدای این بازی، برای گرامیداشت یاد غلامحسین واقف، بنیان‌گذار باشگاه آلومینیوم اراک فاتحه‌ای قرائت شد.

بابک نوین، بازیکن سابق شهرداری تبریز که در نقل و انتقالات نیم‌فصل به خاطر مشکلات مالی از این تیم جداشده بود، با بازیکنان تیم سابقش عکس یادگاری گرفته و هنگام گرفتن عکس تیمی در جمع این بازیکنان حضور پیدا کرد.

کادر فنی و بازیکنان دو تیم اعتراضات شدیدی نسبت به قضاوت این بازی داشتند و در دقایق مختلف نسبت به سوت‌های رضوان سرشار اعتراض کردند.

مجید عبدی مهاجم تیم آلومینیوم اراک که در فاصله ۸ دقیقه دو کارت زرد دریافت کرد، پس از اخراج برای دقایقی در زمین بازی ماند و موجب توقف بازی شد.

در پایان بازی کادر فنی دو تیم نسبت به اعلام ۳ دقیقه وقت اضافی اعتراض شدیدی داشتند. هر دو تیم اعتقاد داشتند حریف زمان بیشتری را تلف کرده است.

با نتیجه این بازی شهرداری تبریز ۱۸ امتیازی شده و در رده نهم جدول ماند اما با توجه به شکست اکسین البرز مقابل فجر سپاسی، شاگردان فراز کمالوند با ۲۳ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کردند.