به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مراغه، سرهنگ رضا اصلانی فر با اشاره به دستگیری سارق لوازم خودرو در این شهرستان اظهارداشت: باتلاش ماموران انتظامی این شهرستان سارق حرفه‌ای لوازم و قطعات خودرو با ۱۸ فقره سرقت شناسایی و دستگیرشد.

وی افزود: براساس وقوع تعدادی سرقت لوازم خودرو و قطعات آن در سطح شهرستان شناسایی سارق در دستورکاری پلیس آگاهی شهرستان قرارگرفت.

اصلانی فر اظهارکرد: ماموران انتظامی این شهرستان باگشت زنی‌های مستمرواقدامات فنی و تخصصی دریک عملیات غافلگیرکننده موفق به دستگیری این سارق به همراه تعدادی لوازم سرقتی شدند.

وی تصریح کرد: این سارق حرفه‌ای پس از دستگیری و دربازجویی های به عمل آمده به ارتکاب ۱۸ فقره سرقت در زمینه لوازم خودرو اعتراف و برای ادامه مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.

اصلانی فرادامه داد: درخواست می‌شود شهروندان برای جلوگیری از سرقت خودرو خود نکات ایمنی را رعایت وخودروهای خود را در مکان‌های کم تردد پارک نکنند.

فرمانده انتظامی مراغه در ادامه باتاکید برمشارکت مردم با سامانه پلیس گفت: انتظار داریم مردم درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.