به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از فارس، احمدعلیرضا بیگی امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: وجود وزیران ۱۰۰۰ میلیاردی برای من قابل قبول نیست و حتی زمانی فکر نمی‌کردم که کشور را چنین افرادی می‌چرخانند.

وی افزود: با توجه به اینکه وزرا باید میزان اموال خود را به مجلس ارائه دهند، از این‌رو ما در مجلس با سند وزرای ۳ هزار تا ۵ هزار میلیاردی آشنا شدیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس بیان کرد: گاها به ما می‌گویند که جزئیات کارهای انجام شده در مجلس را به مردم نگوییم ولی آیا این موضوع می‌تواند قابل قبول باشد؟

وی ادامه داد: ما کارگران این ملت هستیم که آنها با انتخابشان ما را به مجلس فرستاده‌اند، از این‌رو مگر می‌شود که کارهایی را که یک کارگر انجام می‌دهد از ولی‌نعمتش پنهان کرد.

بیگی با استناد به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ما هیچ‌چیزی را نباید از مردم پنهان کنیم، افزود: طبق فرموده ایشان فقط در مسائل امنیتی کشور که آن هم به دلیل وجود دشمنان انقلاب است، باید محتاطانه برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم میراث و منابع خود از جمله جنگل‌ها، معادن، مخازن، نفت و غیره را در اختیار دولت قرار داده‌اند، تصریح کرد: متاسفانه دولت امانت‌دار خوبی نبوده و نتوانسته به خوبی از سرمایه آیندگان حفظ و حراست کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه به خاطر عملکرد نامناسب دولت ثروت و سرمایه مردم نه تنها پیشرفت نکرده بلکه به شدت کاهش داشته است.