به گزارش سخن، احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز، آذر‌شهر و اسکو در دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در رابطه با دو سوال مطرح شده  از رییس جمهورگفت: با افزایش قیمت دلار، افزایش قیمتی که باید در خرید تضمینی گندم لحاظ می کردند عملأ اتفاق نیفتاده و قیمت پایینی برای خرید گندم اعمال شده است که طبیعتأ با سیاست های اقتصادی دولت و سیاست های حمایت از کشاورزان منافات دارد و باید قیمت گندم افزایش یابد.

وی ادامه داد: سوال دومی که مطرح شده در رابطه با خدمات درمانی جانبازان است. بنیاد شهید به صورت غیر مترقبه از این مورد شانه خالی کرده و این خدمات را به عهده ی سازمان هایی که جانبازان در آن کار می کنند یا از طریق آنها بازنشسته شده اند، گذاشته است و حدود ۴۰۰ هزار نفر در جامعه ی جانبازان و ایثارگران بلاتکلیف مانده اند و اینها فوق العاده به خدمات درمانی احتیاج دارند.
جانبازانی که با نهایت ایثارگری مرز ها و مملکت ما را حفظ کرده اند، روا نیست با این عزیزان اینگونه برخورد شود و من از رفتار بنیاد شهید تعجب می کنم که باعث دل شکسته شدن این عزیزان شده است.


بیگی اظهار داشت: از دولت پیگیری هایی انجام شد و متاسفانه جوابی گرفته نشد و دیدیم که هیچ کس حاضر نیست در این مورد پاسخگو باشد، به ناچار سراغ رئیس جمهور رفتیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که بنیاد شهید وزارتخانه نیست که وزیر را مورد سوال و جواب قرار دهیم، و چون نماینده ی رئیس جمهور است پس باید رییس جمهور پاسخگو باشد.