به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه؛ “سعید بشیریان بناب” با اعلام این مطلب اظهار کرد:‌ مردم شهید پرور کلانشهر تبریز همانند گذشته با عمل به منویات مقام معظم رهبری، ۱۳ آبان ۱۳۹۷ برگ زرینی در تاریخ انقلاب ثبت کردند و شرکت بهره برداری قطارشهری مفتخر است که توانست در این روز بخشی از راهپیمایان را به مقاصد خود برساند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه افزود: ایستگاه میدان ساعت، امسال یکی از روزهای پر ازدحام خود را در ۱۳ آبان امسال سپری کرد و همکاران ما علاوه بر انجام وظایف خدمات رسانی خود، ‌ با توزیع پوستر به راهپیمایان و آراستن ایستگاهها با تصاویری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ همگام با مردم در راهپیمایی شکوهمند این روز شرکت کردند.
بشیریان در پایان با اشاره به تمهیدات شرکت بهره برداری در این روز خاطرنشان ساخت: با توجه به استقبال عظیم مردمی برای سفر با مترو، اقدام به اعزام قطار فوق العاده به مسیر شدیم تا ضمن جلوگیری از اتلاف وقت مسافران در ایستگاه ها، گامی در راستای جلب رضایت همشهریان برداشته شود.

همچنین مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز در این روز با حضور سرزده در برخی از ایستگاهها های محدوده ی فعال مترو از نزدیک بر نحوه ی سرویس دهی و پذیرش مسافران نظارت نمود.