به گزارش سخن، بیگی در گفتگو با خبرنگار سخن در رابطه با انتخاب رضا رحمانی به عنوان وزیر صنعت معدن و تجارت  ضمن عرض تبریک به رضا رحمانی بیان کرد: این یک پیامی بود برای دولت؛ که همانطور که ما به عنوان نمایندگان مردم تغییر در تیم اقتصادی دولت را مصرانه خواستار شده بودیم (و از ۴ ماه پیش این موضوع را پیگیری می کردیم) حال که دولت به این خواسته ی مجلس پاسخ داد مجلس نیز متقابلا تلاش کرد با نهایت قوت و پشتیبانی به این وزیر ها رای دهند تا آنها در شرایط حساس موجود کشوری بتوانند قدرتمندانه، دلسوزانه و جهادی ایفای نقش کنند.

وی خاطر نشان کرد: برای مجلس قابل تحمل نبود که ماه ها وزارت خانه هایمان بلا تکلیف و بدون متولی بود.

بیگی ادامه داد: پیام، پیام همراهی مجلس برای دولت بود علی رغم اینکه ما از رییس جمهور ۵سوال را مطرح کرده بودیم که از جمله از این وزارت خانه ها سوال کرده بودیم. که حال این اتفاق محقق شد و تغییراتی در آنها رخ داد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: مجلس همراهی خود را به رییس جمهور نشان داد.
وی افزود: با توجه این که وزرا رای اعتماد با این پشتیبانی کسب کردند انتظار داریم در مقابل امانتی که به آنها سپرده می شود به نحوی عمل کنند که بتوانیم به شرایط نا بسامان موجود، سامان دهیم.

نماینده فراکسیون ولایی مجلس گفت: در این شرایط کشوری ما به هیچ وجه به ضعف دولت مان راضی نیستیم چرا که این کار بازتاب بین المللی دارد و دشمنانمان را شاد می کند امید است این وزرا بتوانند شرایط موجود را بهبود بخشند.
بیگی در پاسخ به اینکه آیا به هر ۴وزیر رای اعتماد داده اید اظهار کرد: بنده به هر سه وزیر بجز  شریعتمداری رای اعتماد دادم.