به گزارش سخن، تیم تراکتور سازی در لیگ ۱۸ ام با مالک مولتی میلیاردر خود نقل و انتقالات خوبی را داشته است هم چنین سرمربی خارجی یکی دیگر از نقاط قوت این تیم محسوب می شود که در این میان انتظار می رفت تراکتور سازی بتواند بهتر از اینها در دو بازی اول خود نمایی کند اما در هر دو بازی به تساوی بسنده کرده و ۲ امتیاز را از آن خود کردند.

به همین دلیل  در فضای مجازی انتقادات هواداران این باشگاه هم در آغاز شد.

البته گروهی از پرشورها هم بر این عقیده هستند که باید به این تیم کمی بیشتر فرصت داد و در انتظار اضافه شدن دژاگه و شجاعی در هفته آتی و بازی مقابل استقلال بود. هرچند به نظر می رسد مصاف با تیم شفر در هفته سوم نیز آزمون سختی برای شاگردان توشاک خواهد بود تا از شرایط فعلی خودشان خارج شوند و بتوانند به اولین ۳ امتیاز فصل دست یابند

عمده ترین انتقادات به عملکرد جان توشاک مربی صاحب نام تراکتورسازی خصوصا در انتخاب آرایش دفاع ۳ نفره است. سیستمی که در لیگ برتر ایران چندان کارآمد به نظر نمی رسد و البته تراکتورسازی ابزار لازم برای اجرای این سیستم را در اختیار ندارد.

انتقاد دیگر به کم تحرکی توشاک ۷۰ ساله باز می گردد که در طول جریان بازی از روی نیمکت بلند نمی شود و طبق روال مورد انتظار هیجان لازم را به شاگردانش منتقل نمی کند.

بخشی دیگر از هواداران تراکتورسازی از عملکرد تعدادی از بازیکنان این تیم در دو بازی اخیر انتقاد می کنند که در این بین نام هایی چون رضا شربتی، علی طاهران، اهل شاخه و یوسف سیدی بیشتر دیده می شود.

همچنین گروهی بر این عقیده هستند که یارگیری هوشمندانه نبوده و تراکتور که در پست های دفاع کناری و هافبک دفاعی با مشکل کمبود بازیکن مواجه است تنها در فاز هجومی اقدام به جذب بازیکن نموده است.

به نظر شما عمده ترین مشکلات تیم تراکتور سازی چیست؟