به گزارش سخن، یحیی گل‌محمدی بعد از حذف تیمش از مسابقات جام حذفی اظهار داشت: بازی سنگینی بود. انتظار این را داشتیم که بازی سختی باشد.صعود حق تیم ما بود.

وی افزود: ما امروز هیچ فرصتی به حریف ندادیم و فرصت داشتیم که می‌توانستیم گل بزنیم، اما استفاده نکردیم. جایی که باید کار را تمام می‌کردیم، فرصت‌های‌مان را از دست دادیم. بچه‌ها هم زحمت زیادی کشیدند و حق‌شان برد و صعود بود، اما فکر می‌کنم فوتبال امروز روز بدش را به ما نشان داد.

سرمربی تیم تراکتورسازی به انتقاد از عملکرد محمدحسین زاهدی‌فر، داور دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان پرداخت و یادآور شد: در بحث داوری هم مشکلاتی داشتیم که متاسفانه تصمیماتی که گرفته شد تصمیمات خوبی نبود. داور امروز تحت تاثیر جو ورزشگاه و داد و بی‌داد حریف بود. خیلی ضعیف داوری کرد آقای زاهدی‌فرد.

گل‌محمدی تصریح کرد: با این حال، مسئولیت تمام بازی و این شکست برعهده خودم است. من کسی را مقصر نمی‌دانم و از هواداران هم عذرخواهی می‌کنم بابت این شکست. ما خوب بازی کردیم. در صحنه‌ای هم که داور حاتمی را اخراج کرد، خیلی عجولانه کارت قرمز داد. قبل از آن هم باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد.

وی بار دیگر در ادامه صحبت‌هایش به انتقاد از عملکرد داور پرداخت و گفت: داور خیلی مماشات با حریف کرد و سوت‌هایش علیه ما بود. امیدوارم در ادامه شرایط تیم را بهتر کنیم. ما تغییرات زیادی داشتیم و در دو پست مدافع وسط و مهاجم نوک باید بازیکن بگیریم تا تیم‌مان تکمیل شود. امیدوارم در بازی‌های بعدی شکستی که داشتیم را جبران کنیم و خودمان را در لیگ بالا بکشیم. در آسیا باید بازی کنیم، ما در گروه سختی افتادیم، اما امیدوارم موانع را سر راه برداریم.

سرمربی تیم تراکتورسازی یادآور شد: متاسفانه داور قضاوت ضعیفی داشت. او با تیم ما لج کرد، اصلاً کار روی لج و لجبازی افتاده بود. دلیلی نداشت این همه بازی را بخواباند و سوت‌های بی‌‌مورد بزند. در آن صحنه باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد، اما حاتمی را اخراج کرد. من به تصمیمات ایشان شک می‌کنم.

انتهای پیام/