به گزارش سخن، روز ۲۹ اردیبهشت روز انتخابات شورای اسلامی شهر می باشد که در این راستا پایگاه خبری سخن جهت آشنایی مردم با کاندیداها و انتخاب شایسته، با کاندیدا های شورا شهر تبریز میز گردی را تشکیل داده است که در ادامه متن گفتگوی قادر امامی با خبرنگار سخن را می خوانید:

سخن: خودتان را معرفی کنید؟
بنده قادر امامی، متولد سال ۱۳۴۵ هستم؛ کارمند بازنشسته شهرداری تبریز با تجربه ی مدیریت در امورات اجرایی شهری مخصوصا شهرداری تبریز می باشم و آخرین پستی که بنده بازنشست شدم از شهرداری منطقه ۴ بود.
سخن:اهدافتان برای شورای پنجم چیست؟
شهر تبریز یکی از تاریخی ترین شهر های ایران به شمار می آید و متاسفانه با توجه به بافت فرسوده موجود در شهر، هدف داریم که هم به دست خود مردم هم با به چالش کشاندن دولت امکاناتی را به مردم ارائه بدهیم و بافت فرسوده شهر را سامان ببخشیم. از جمله اولویت های من در خصوص معیشت و حل مشکلات اشتغال در جامعه می باشد.
سخن: عملکرد شورای چهارم چگونه ارزیابی می کنید؟
مردم شریف تبریز با توجه به این که آگاهی هایشان واقعا در سطح بالایی است باید در این خصوص نظر بدهند ولی با توجه به اتفاق هایی که رخ داد زیاد هم بد نبود، در شورای چهارم ۱۰۰۰میلیارتومان پروژه های اجرایی رخ داده است. شورای چهارم شهر تبریز دارای نقاط ضعف و قوت است مخصوصا در بحث نظارت و کنترل دارای مشکل می باشد که امیدوارم در آینده این مشکلات حل خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/