به گزارش سخن، محرم محمد زاده، عضو کمسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای پنجم شهر تبریز در رابطه با عدم انتخاب شهردار تبریز تا بدین لحظه، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سخن اظهار داشت: نباید با عجله فردی را به عنوان شهردار انتخاب کنیم که خدمات و کارهایش برای شهر مفید نباشد، هدف این نیست که یک نفر صرفا شهردار شود بلکه به دنبال فردی هستیم که جلوی پیشرفت را نگیرد و شهردار آینده شخصی با تجربه،صاحب تخصص بوده و فکر های جدیدی داشته باشد و بعدا از انتخاب خودمان شرمنده مردم نباشیم.

وی ادامه داد: هدف این نیست که فقط فرد سیاسی انتخاب کنیم باید آن شخص منتخب بتواند برای شهرمان کارهای موثری انجام دهد و حتما کسی باشد که در شهر تبریز بوده و زندگی کرده است؛ بلکه هدفمان این است شخصی را که انتخاب می کنیم حداقل با ۱۱ رای انتخاب شود و شورا کم کم به این روند می رسد و روی یک شخص متمرکز می شود.

محرم محمد زاده گفت: یکشنبه ی هفته ی آینده شهردار انتخاب نمی شود و طی ۱۰ روز آینده حتما شخص شهردار مشخص خواهد شد و در حال حاضر بر اساس شاخص های تعریف شده منتخبین را بررسی می کنیم.

 

وی راجب سازمان زیبا سازی شهر که در حال حاضر مدیرعامل ندارد، بیان کرد: چارت های جدید در حال بررسی می باشد اگر این موضوع در چارت ها و مصوبه های ارائه شده به شورا باشد حتما بررسی و اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/