به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیارافزود: معاونت های خدمات شهری و اجرایی و حمل و نقل و ترافیک به مناسبت بازگشایی مدارس در محوطه داخلی و بیرونی مدارس سطح حوزه اقدام به اجرای طرح های ویژه ای می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه از مدیران مدارس خواسته شده در این طرح مشارکت داشته باشند، افزود : اجرای کامل و موفق طرح های پیش بینی شده نیازمند همراهی و همدلی مدیران مدارس است.

شهردار منطقه پنج در این رابطه تصریح کرد: در جلسه ای با حضور پلیس راهنمایی و رانندگی ، مدیران شهرداری منطقه پنج و همچنین مدارس هماهنگی های لازم به عمل آمده و برنامه های در نظر گرفته شده توسط این منطقه شروع شده است.

 وی خط کشی معابر محوطه مدارس ، نصب تابلوهای ترافیکی ، نصب سرعتگیر و زیباسازی مدارس را از اقدامات پیش بینی شده اعلام کرد و افزود: رسیدگی به وضعیت آسفالت محوطه مدارس ، زیباسازی و کاشت گل و گیاه در محوطه مدارس ، پاکسازی و شستشوی محوطه مدارس و معابر ، رنگ آمیزی و گرافیک محیطی فضای مدارس و آذین بندی و جانمایی المان های حجمی از دیگر برنامه های پیش بینی شده این مناسبت است.

 وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل بین شهرداری و مدیران مدارس وبا تحقق یافتن برنامه های پیش بینی شده ، دانش آموزان سال تحصیلی جدید را در فضایی با نشاط و زیبا آغاز کنند.