به گزارش سخن، تیم تراکتور سازی در هفته ششم لیگ بعد از پشت سر گذاشتن بازی جام حذفی به مصاف سیاه جامگان خواهد رفت.

این در حالی است که تراکتور سازی در این فصل از نقل و انتقالات محروم بوده است و تراکتور سازی ستاره ی کمتری در ترکیب خود دارد و در این میان از ابتدای لیگ برخی ستاره های این تیم مصدوم شدند  و به ناچار بازی به دست جوانان تازه کار این تیم افتاده است هرچند تیم بر خلاف ابتدای لیگ در بازی های اخیر نتایج خوبی به دست آورده است

اما مسئله اصلی این است که دائما خبر آمدن این بازیکنان  مصدوم داده می شود ولی این اتفاق رخ نمی دهد. عارف آقاسی، مدافع جوان تراکتورسازی که در فصل جدید به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته برای تیمش به میدان برود، از روز گذشته در تمرینات گروهی حاضر شده او آخرین روزهای مصدومیت خودش را سپری می‌کند.

آقاسی روز گذشته پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد و این موضوع نشان از روند مثبت بهبودی او و بازگشتش به میادین در روزهای آینده دارد.

هنوز حضور این بازیکن مقابل سیاه‌جامگان قطعی نیست ولی به احتمال زیاد در بازی هفته هفتم مقابل پدیده می‌تواند تیمش را همراهی کند.

محمد نوری و شهرام گودرزی دو بازیکن مصدوم تراکتورسازی هستند که به طور کامل بهبود پیدا نکردند و احتمالا به بازی با سیاه جامگان نیز نمی رسند. در این خصوص کادر پزشکی تراکتورسازی نیز تلاشش را برای رساندن این دو بازیکن به بازی با سیاه جامگان می کند. کادرفنی تراکتورسازی امیدوار است بتواند از وجود گودرزی و نوری در دیدار این هفته استفاده کند.

 

همچنین سینا عشوری که با مشکلات زیادی این لیگ را آغاز کرده و همراه تراکتور سازی مانده است به دلیل مصدومیت  دقایقی اندکی را در این لیگ بازی کرده است و در مصدومیت به سر مس برد که بار ها خبر بدگشتش  به گوش رسیده است اما هنوز همراهی وی با تیم در این بازی هم معلوم نیست.
در این رابطه امید است که این بازیکنان بتوانند در بازی ها حضور پیدا کنند تا اینکه تراکتور سازی بتواند خود را تا نیم فصل به صدر جدول برساند.
البته قابل ذکر است که اینکه تراکتورسازی درفصلی که نیاز به همه بازیکنانش دارد، چند مهره کلیدی اش را به دلیل شدیدترین مصدومیت فوتبالی از دست می دهد، می تواند مورد بررسی قرار بگیرد تا دلیلی برای آن پیدا شود.