به گزارش سخن، چندی پیش همگی با شناسنامه های در دست، افراد پیر و جوان، بچه دار و نا خوش احوال، مرد و زن راهی مساجد، پایگاه ها و… شدیم تا بتوانیم ، مردان عمارت را خودمان تعیین کنیم تا این بزرگ مردان بتوانند به درد ما ملت برسند و شهر را به جاهایی برسانند که زبان زد خاص و عام شوند آن هم تبریزی که قرار است در سال ۲۰۱۸ پایتخت گردشگران کشور های جهان اسلام شوند

اعضایی که برای رسیدن به عضویت شورا خود را به هر دری زدند و هزینه های گزافی را خرج کردند، به راستی هدف از این همه تقلا چه بود!؟ آیا واقعا خدمت به مردم این همه در وجود این مردان شعله می کشید؟ یا پس این پرده ها رازی پنهان نهفته است که مردمان شهر از آن بی خبرند

چه کسی نگران واقعی شهر است؟ سوالی که باقی می ماند این است که آیا انتخاب شهردار پدیده ای نو و بدیع است که هنوز راهی برای انتخابش، آن هم در این برهه حساس نمی یابند . شاید هنوز شخص بسازی! را پیدا نکرده اند.

شهری که کمتر از۴ ماه دیگر قرار است پایتخت گردشگری کشور ها ی جهان اسلامی شود که شاید این امتیاز تا سالهای دیگر نصیبش نشود اما در این زمان با ناشایستگی برخی ها  موقعیت شهر به خطر می افتد و  این فرصت طلایی در حال از دست رفتن است.

شورای شهر تبریز که بیشتر اعضایش از لیست امید و اصلاح طلبان می باشد شاید باید پاسخگو تر از بقیه اعضا باشند زیرا قطعا نظرات این عزیزان، که با هم متفق القول هستند بر انتخاب شهردار اثر گذار تر خواهد بود اما تا بدین جا نه تنها شهردار انتخاب  نشده است بلکه هنوز در جلسات شورا بحثی از رسیدگی به مشکلات مردم نیست  و هنور بر سربسیار جزئی به توافق نرسیده اند.

 

دیگر رسانه ها خسته شدند از بس لب به شکایت از مردان عمارت گشودند؛ ما منتظر انتخاب هرچه زود تر شهردار تبریز هستیم.

 

جمعی از مردم تبریز
انتهای پیام/