جناب آقای #محمد_باقر_بهشتی
⭕️عضو محترم شورای اسلامی شهر تبریز

سلام علیکم
سال ها و ماه ها گذشت تا اینکه بالاخره #مردم به شما اعتماد کردند تا در کسوت عضو شورای اسلامی شهر #تبریز، به خدمت به خلق الله بپردازید.

هر چند بنده به شخصه واقفم که #اصلاح طلب و امثالهم هیچ اعتقادی به مردم نداشته و ندارند از آقای #رئیس_جمهور ۷۶ بگیرید تا #پرزیدنت ۹۲ و البته نمایندگان مجلسش تا عضو شورای شهری که با نام “امید” البته به شکل تو خالی اش ،روی کار آمدند.

اخبار شما که مخالف #ملاقات_مردمی بودید به گوش همگان رسید و البته جوانانی چون من را به این وا داشت که بگوییم ” از رای مردم نمی ترسید حداقل از #خدا بترسید”

شما و همفکرانتان که فقط نگاه ابزاری به مردم دارید چگونه می خواهید در راس خدمت به مردم نجیب آذربایجان باشید.
البته این حرف شما و همفکرانتان از نظر من آن چنان هم بد نشد؛ چون شما و دوستانتان کم کم از پشت آن #نقاب_پوشالی بیرون می آیید و چهره واقعی خود را نشان می دهید.

می دانیم و می دانید که بازی های سیاسی بیشتر از مردم برای شما اهمیت دارند. از خداوند برای شما چیزی جز طلب عفو نمی توانم داشته باشم امیدوارم شمایی که با #رای_مردم به آنجا رفته اید با #لگد_مردم از آنجا بیرون نیایید.

یاد دارم روزی در دانشگاه برنامه ای اجرا کردیم و بحثی میان شما و #قاضی_پور اتفاق افتاد. شما قاضی پور را که به خاطر نماز خواندن، چند دقیقه ای با تاخیر به سالن رسید متهم به تلف کردن وقت کردید که وقت مردم و دانشجویان را هدر داده است البته جواب خوبی هم گرفتید. قاضی پور در پاسخ به شما گفت ” آقای بهشتی ما از خدا می ترسیم نماز میخوانیم #شما_نمی_ترسید مسئله خودتان است”

راستی با تکیه دادن شما به صندلی شورا از این جمله مطمئن شدم. آیا همچنان می خواهید مردم را پشت در بسته #افکار خود نگه دارید؟
از طرف عضوی از مردم شهر تبریز

 

منتظمی