به گزارش سخن غیبت هافبک با تجربه تراکتورسازی به دلیل مصدومیت مقابل سایپا قطعی شد.

محمد نوری در نیمه دوم بازی با نفت تهران مصدوم و از زمین خارج شد. آسیب دیدگی او از ناحیه ساق پا است و در حالی که کادر فنی امیدوار بودند تا این بازیکن مشکل خاصی نداشته باشد اما حالا خبر می رسد او قطعا به بازی با سایپا نمی رسد و باید به فیزیوتراپی بپردازد. این بازیکن در تمرینات تیمش نیز پس از بازی با نفت تهران غایب بوده است.

همچنین سنا عشوری تا بعد از تعطیلات ۲ هفته ای بدلیل بازی های تیم ملی از تیم دور خواهد بود و چنان چه گفته شده است در بازی سیاه جامگان و تراکتور که در ۲۴ شهریور برگزار می شود حضور خواهد داشت.

از این رو تراکتورسازی مقابل سایپا سینا عشوری، عارف آقاسی و محمد نوری را به دلیل مصدومیت و فرزاد حاتمی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

از این رو امید است که تراکتور بتواند در بازی آتی روند صعودی را در پیش گیرد و نبود این بازی کنان دلیل شکستهای دوباره این تیم آذربایجانی نشود.

البته ناگفته پیداست که تا بدین جا یحیی گل محمدی بدلیل محرومیت از جدب بازیکن گزینه های کمی برا تعویض و ترکیب بندی تیم داشت دیگر با مصدومیت و محرومیت بازیکنان فوق الذکر نیس دستش کاملا از ترکیب بندی مناسب تیم کوتاه ماند.

انتهای پیام/