به گزارش سخن، تراکتورسازی هیچگاه لیگ را با دو شکست آغاز نکرده بود. آن ها حتی در اولین دوره لیگ برتر که در پایان سقوط کردند هم یک تساوی از دو هفته ابتدایی کسب کردند و در اتفاقی جالب، آن فصل هم هفته دوم مقابل پرسپولیس بازی کردند و البته شکست خوردند. بر این اساس سومین شکست در لیگ هفدهم نه تنها روحیه هواداران بلکه روحیه تیم را تضعیف خواهد کرد امید است که در بازی مقابل استقلال بازيكنان جوان و تازه وارد بدرخشند و برد پرشور و شیرینی را تجربه کنیم.

در این میان سینا عشوری که به دلیل مصدومیت نتوانست تراکتورسازی را مقابل پرسپولیس همراهی کند، از هفته آینده به تمرینات این تیم برمی‌گردد. قرار است عشوری چند جلسه به صورت اختصاصی با پزشک تیم کار کند و در صورت بهبود وضعیتش، در دیدار هفته سوم تراکتورسازی مقابل استقلال به میدان برود. تراکتورسازان تلاش می‌کنند هر طور که شده، عشوری را به دیدار مقابل استقلال برسانند و گفته می‌شود این بازیکن هم خواهد توانست تیمش را مقابل استقلال همراهی کند.

تراکتورسازی از ساعت ۲۰:۴۵ جمعه هفته آینده در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان تیم استقلال تهران خواهد بود.

انتهای پیام/