به گزارش سخن، تیم تراکتور سازی بعد از باخت جوانمردانه در هفته اول لیگ در دومین بازی خود میزبان تیم پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تبریز خواهد.

 

چنانچه در خبر های قبلی گفته شد عوامل و شرایط بسیاری دست در دست هم دادند تا  تراکتوری ها علیرغم بازی خوبی که به نمایش گذاشتن اما نتوانستند ۳ امتیاز بازی را اذآن خود کنند.

 

اما در هفته دوم تراکتوری ها شانس بیشتری برای برد خواهند داشت ولی باز هم نقص هایی وجود دارد که شاید همانند هفته اول این شانس را از قرمز های تبریزی بگیرد؛ زیرا چنانچه در ارائه یک بازی خوب شرایط جسمانی و تمرین بازی کنان شرط اصلی و لازم می باشد اما کافی نیست و دیگر شرایط فنی و روحی  نیز اثر گذار هستند.

 

بدین جهت سرخ پوشان تبریزی در هفته ی دوم لیگ در حالی پا به میدان می گذارند که هوادان پرشور را به همراه خود خواهند داشت و در زمین خودی بازی خواهند کرد و همچنین بر خلاف هفته گذشته شرایط آب و هوایی مناسب تری وجود خواهد داشت اما چمن ورزشگاه یادگار امام  در کمین بازی هفته ی دوم تراکتوری ها نشسته است.

 

باید گفت بر خلاف اینکه رسیدگی مسئولان به چمن ورزشگاه،(۱) صرف هزینه های گزاف و(۲) تاخیری که در بازسازی چمن بوجود آمد تاثیر بسیاری در لیگ گذشته   گذاشت اما جال به نتیجه نرسیده است و چمن ورزشگاه از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

چنانچه ایرانپوریا نیز در مصاحبه خود گفته است چمن ورزشگاه یادگار امام همانند چمن پارک است.

وی اظهار داشته است: از سال پیش گفتیم کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام پایین است. در خوزستان هم زمین بسیار کیفیت بدی داشت، همه این ها باعث می شود کیفیت بازی پایین بیاید و آن زمان همه می گویند چرا این اتفاق افتاده کسی نمی گوید کیفیت زمین بد بوده است. چطور می شود وقتی تیم ها در آزادی یا نقش جهان بازی می کنند کیفیت بازی بالا می رود و بازیکنان می توانند توانایی های خود را به نمایش بگذارند. دلیلش این است که زمین مناسب بازی فوتبال همان چمن آزادی و نقش جهان است اما چمن ورزشگاه هایی مانند یادگار امام تبریز بیش تر به چمن پارک شباهت دارد!

 

امید است که در این هفته چمن باعث باخت این تیم نشود که در این صورت مسئولین باید پاسخگو باشند.

 

انتهای پیام/