به گزارش سخن،لیگ هفدهم از روز ۵ مرداد شروع شده و تیم محبوب تبریزی ها در حالی استارت لیگ را زدند که بازیکنان و ستارگان زیادی را از دست داده بودند و تا نیم فصل نمی توانند بازیکن جدیدی را جذب کنند و بدین جهت تراکتوری ها با بازیکنان جدید و کم تجربه ی خود پا به میدان گذاشتند. هرچند در بازی نتوانستند ۳ امتیاز را کسب کنند اما جوانان تازه وارد در این بازی خوش درخشیدند و نور امید را در دل هواداران پرشور خود روشن کردند.

 

تراکتوری ها دیروز به تبریز بازگشتند و در دیداری دوستانه بازیکنانی که در دیدار روز گذشته حاضر نبودند به مصاف تیم شهرداری تبریز رفتند، و این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲  به پایان رسید.

حتی نتیجه  این دیدار دوستانه حاکی از توانایی بازیکنان جوان تراکتور سازی دارد.

 

هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی با وجود باخت، به شدت به آینده تیم‌شان امیدوارند. آنها از تیمی که در بازی‌های تدارکاتی عملکرد خوبی نداشته انتظار این نمایش خوب را نداشتند و حالا از این که می‌‎بینند تیم‌‎شان نشانه‌های پیشرفت را در همان بازی اول لیگ نشان داده خوشحالند. در فضای مجازی همه در حال حمایت از یحیی و شاگردان جوانش هستند. حتی فرزین گروسیان هم که با اشتباه فاحش خود باعث شکست تراکتورسازی شد مورد حمایت همه جانبه هواداران قرار گرفته است.

 

تراکتور گرچه در این دیدار بازنده شد ولی نشان داد که می تواند با بازیکنان جوان و پر انرزی اش، در هفته های آتی، حرف های زیادی برای گفتن دارند.

 

انتخای پیام/