به گزارش سخن، بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز دیروز در اولین دیدار خود در لیگ هفدهم به مصاف استقلال خوزستان رفتند. این بازی در شرایطی آغاز شد که دماسنج دمای بالای ۴۵ درجه را نشان می داد و زمین بازی نیز در بدترین شرایط خود بود. تراکتورسازان که برای این بازی به مهمانی خوزستانی ها رفته بودند با باخت یک بر صفر خود در مقابل آبی پوشان از این شهر وداع کردند. با تمام تلاشی که سرخپوشان تبریزی برای برد در این بازی کردند و با شرایط نامناسب جوی و زمینی کنار آمدند. ولی شانس با آنها یار نبود و پیروزی از آن تیم میزبان شد. در توصیف برتری تراکتور سازان همین بس که سر مربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری خود بیان کرد:خوش شانس بودیم که در مقابل تیم گردن کلفت تراکتور سازی سه امتیاز را گرفتیم.
آنچه مسلم است این است که تیم تراکتورسازی به حق لایق پیروزی بود و عملکرد خوب بازیکنان هم گواه این مدعاست ولی روز, روز سرخپوشاتون نبود.
شاگردان گل محمدی در اولین بازی خود عملکرد خوبی داشتند ولی نتیجه خوبی را کسب نکردند.

آنها نتوانستند از سد وحید شیخ ویسی بگذرند و دروازه آبی پوشان را باز کنند. به گفته گل محمدی: شیخ ویسی دروازه بان جوان تیم استقلال خوزستان امروز سوپر استاز زمین بود و خیلی خوب بازی کرد.
تراکتورسازان با باخت در این بازی اولین سه امتیاز خود را تقدیم آبی پوشان خوزستانی کردند. این دو تیم قبلا ۸بار بازی کرده بودند که تراکتورسازی با ۴ برد و ۴ تساوی کارنامه درخشانی دارد.
در نهایت نکته ای که قابل ذکر است این است که آنچه گذشته, گذشته و باید به آینده نگریست.
امید که تیم سرافراز و پرافتخار تراکتورسازی در بازی های پیش رو با افتخار آفرینی های خود طعم تلخ این باخت را از بین ببرد و دل هواداران غیور و پر شور خود را شاد نماید.