به گزارش سخن، یحیی گل محمدی سرمربی تیم تراکتور سازی در فصل هفدهم لیگ برتر می باشد.

گل محمدی در یکی از مصاحبه های خود گفته است: خدا را شکر وضعیت مان خوب است. در اردوی تهران تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشتیم، اما در دیدارهای تدارکاتی نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. پس از اینکه به تبریز برگشتیم، دوباره تمرینات را از سر گرفتیم و طبق برنامه، یک دیدار تدارکاتی هم برگزار کردیم.

وی در ادامه اظهار کرده است: تیم ما تغییرات زیادی داشته و بازیکنان زیادی آمده و یا رفته اند. در این شرایط طبیعی است که ما به زمان زیادی برای هماهنگ کردن این بچه ها نیاز داشته باشیم. البته این تراکتورسازی، هنوز با تراکتورسازی مدنظر من فاصله دارد.

سر مربی تراکتور سازی در ادامه گفته است: فکر می کنم ما به حداقل سه هفته دیگر زمان نیاز داشته باشیم. این بازیکنان جوان هستند و باید تجربه کنند تا یاد بگیرند.

وی در رابطه با شروع اولین بازی لیگ در خانه حریف اظهار داشته است: من قبلاً هم چند بار گفته ام که قرعه تراکتورسازی، قرعه خوبی نیست. ما در ابتدای لیگ و در این شرایط سخت آب وهوایی باید به اهواز برویم. می گویند دمای اهواز به چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ درجه هم می رسد. بعد هم که باید باپرسپولیس و استقلال روبه رو شویم. در کنار آن، ما چند بازیکن بومی هم داریم که اهل تبریز و یا شهرهای اطراف آن هستند. آنها به آب وهوای کوهستانی و سرد عادت کردند و برای شان سخت است که در دمای ۴۵ تا ۵۰ درجه فوتبال بازی کنند. به هر حال این قرعه ماست و باید روی ضربات ایستگاهی و کارهای تاکتیکی کار کنیم تا آماده دیدار مقابل استقلال خوزستان شویم.خودتان می دانید که دیدارهای هفته اول همیشه و برای همه تیم ها سخت است، بزرگ و کوچک هم ندارد. همه تیم ها می دانند که در هفته اول بازی سختی مقابل هر تیمی دارند. تیم ها در این هفته تازه از بدن سازی بیرون آمده اند و از شرایط مسابقه دور هستند. به هر حال ما سعی می کنیم بهترین بازی مان را انجام بدهیم.
با توجه به نظرات هدایت گر اصلی تیم و عوامل تاثیر گذار بیان شده در بازي به نظر شما مردم فهیم و هوادار همیشه پر شور تراکتور چه نتیجه ای در این بازی رقم خواهد خورد؟
لطفا در بخش نظر سنجی زیر خبر نظرات خود را ارسال کنید.