تاریخ : شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹ 10 جماد ثاني 1442 Saturday, 23 January , 2021

چمنیان: فردا ۲ تیم ریشه‌دار و بااصالت بازی دارند/ خانزاده آماده است اما به او استراحت دادیم

  • کد خبر : 69605
  • 03 دی 1399 - 20:51
چمنیان: فردا ۲ تیم ریشه‌دار و بااصالت بازی دارند/ خانزاده آماده است اما به او استراحت دادیم

عباس چمنیان مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: ویژگی بازی فردای تراکتور و صنعت نفت آبادان ریشه‌دار و بااصالت بودن دو تیم است.

به گزارش سخن، عباس چمنیان در نشست قبل از بازی تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های بازی فردا، دیدار دو تیم ریشه‌دار و بااصالت است. دیداری باارزش و تماشایی که با توجه به شرایط دو تیم می‌تواند باکیفیت باشد.

وی افزود: صنعت نفت یکی از تیم‌های باکیفیت لیگ است که فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد. به یاد داریم که تیم صنعت نفت همیشه چه بازی‌هایی را به نمایش گذاشته است. تراکتور نیز قدمت و سوابق زیادی دارد و فردا انتظار می‌رود که دو تیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. تراکتور قرار است در چهار رویداد بزرگ شرکت کرده و سطح توقعات مردم آذربایجان را برآورده کند.

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز خاطر نشان کرد: یکی از اتفاقات خوب در صنعت نفت جوانگرایی است که می‌تواند به فوتبال این تیم کمک کند. سیروس پورموسوی مربی باشخصیت، فنی و صاحب سبک است، همینطور امیرحسین پیروانی که او نیز صاحب سبک است. ما نیز پس از برد برابر ماشین‌سازی، پیروزی خوبی مقابل پیکان با سه گل داشتیم که باارزش بود و قصد داریم این روند را ادامه دهیم تا سطح توقعات هواداران پرشور تبریز را برآورده کنیم.