به گزارش سخن، علی قربانی در گفت‌وگویی بابیان اینکه هرچه رهبری بفرمایند مطیع امر ایشان هستیم، اظهار داشت: راضی نداریم هیچ‌گاه دل رهبری عزیزمان شکسته شود، همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب و سران سه قوه گفتند باید مسببان این حادثه شناسایی و با آن‌ها با اشد مجازات رفتار شود تا دیگر شاهد این اتفاقهای ناگوار در جای دیگری از کشور نباشیم.

مدیر سابق تأمین اجتماعی شهرستان تفت تصریح کرد: کشور ما بر محور ولایت‌فقیه است و ما تابع ولی‌فقیه هستیم و هرچه ایشان تشخیص دهند را اطاعت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دشمن به‌ویژه در رأس آن آمریکا جنایت‌کار همواره دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود است، گفت: هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهیم آمریکایی‌ها که از آن فاصله دور به منطقه خاورمیانه آمده و ثروت منطقه را غارت می‌کنند از این مسئله سوءاستفاده کرده و خوشحال شوند.

قربانی با اشاره به اینکه ضدانقلاب همواره به دنبال چنین رخنه‌هایی در نظام می‌گردد تا سوءاستفاده کند، تأکید کرد: به‌عنوان خانواده امیرحسین راضی نیستم ذره‌ای دل رهبر معظم انقلاب از این حادثه آزرده‌خاطر شود.

جانباز و یادگار هشت سال دفاع مقدس به خصوصیات فرزندش که در این حادثه جان خود را از دست داد پرداخت و گفت: امیرحسین ۲۱ سال و نیمه بود که در دانشگاه مانیتوبا کانادا در رشته بیوشیمی تحصیل می‌کرد.

وی به ذکر خوابی از فرزندش پرداخت و گفت: چند شب پیش و در ایام فاطمیه خواب دیدم خانمی در خانه کنار امیرحسین نشسته بود و فردی وارد شد که این خانم به آقا گفت: از امیرحسین دو سه تا سؤال بیشتر نپرسید.

قربانی بابیان اینکه امیرحسین همواره حامی نظام و انقلاب بود، گفت: وی هنگامی‌که به تفت آمده بود از وقوع حوادث آبان انتقاد می‌کرد و از شهادت سپهبد سلیمانی ناراحت بود.