تاریخ : یکشنبه, ۱۸ خرداد , ۱۳۹۹ 16 شوال 1441 Sunday, 7 June , 2020

آخرین عناوین

دژپسند: کرونا ۱۵ درصد به تولید ناخالص داخلی کشور آسیب زد افزایش «متوسط» ۲۰ درصدی قیمت بلیت قطار از اول تیرماه افزایش حداقل دستمزد کارگران ۲۶ درصد شد طرح پیش فروش‌های یکساله سایپا و ایران خودروبه گزارش ایسنا، مجید باقری اعلام کرده است که طبق وعده قبلی و به‌دنبال پیگیری و استقبال مشتریان، سه‌ محصول جدید، همزمان با طرح پیش‌فروش محصولات عرضه خواهد شد. برای نخستین‌بار پیش‌فروش خودرو «شاهین» محصول جدید گروه خودروسازی سایپا از امروز( یکشنبه) آغاز می‌شود. به جز «شاهین» دو محصول جدید دیگر سایپا یعنی «سایناS» و «کوییکS» نیز برای نخستین‌بار در این طرح عرضه خواهند شد. به گفته قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش، از مجموع ۹ محصولی که در طرح پیش‌فروش جدید گروه خودروسازی سایپا عرضه خواهند شد، سه خودرو جدید قرار دارد. وی با بیان این‌که زمان تحویل خودرو شاهین، دی‌ماه ۹۹ خواهد بود، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، طرح پیش‌فروش، مطابق با برنامه تولید سایپا خواهد بود و همه محصولات، در موعد مقرر و تعیین شده به مشتریان تحویل می‌شود. باقری افزود: پیش‌فروش ۹ محصول گروه خودروسازی سایپا روز یکشنبه ۱۸ خردادماه پس از پایان قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده از ساعت ۱۴ در وب‌سایت اینترنتی فروش سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com آغاز خواهد شد. این شرکت جدول زمانبندی و مبالغ پیش پرداخت را تا پیش از آغا فرآیند ثبت نام اعلام خواهد کرد. ۴۵ هزار خودروایران خودرو در قالب ۱۲ مدل با قیمت موعد تحویل طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو مطابق شرایط جدول یک، از ساعت ۸ صبح امروز(یکشنبه) آغاز و تا ساعت ۲۴ تاریخ  ۲۰خرداد به مدت ۳ روزاجرا می‌گردد.حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام خودرو، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد. ثبت نام از طریق سایت رسمی این شرکت به آدرس esale.ikco.ir خواهد بود. قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش‌پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می‌کنند و باقی‌مانده وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه‌های قانونی تعیین و دریافت می‌شود. بر اساس این گزارش، مشتریان دقت کنند، قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهند کرد و در هیچ مرحله‌ای از ثبت‌نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود. پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، متقاضی میبایست ظرف سه روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو را واریز کند؛ عدم واریز پیش پرداخت وجه خودرو از سوی متقاضی به منزله انصراف ازثبت نام تلقی می‌شود و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت. انتهای توصیه‌های هواشناسی کشاورزی آذربایجان شرقی تا اواخر هفته ۹۸ درصد مدیران و معلمان در شبکه شاد عضویت دارند اجرای ۲۰ برنامه ویژه در صنعت برق در سال ۹۹ مرگ‌ومیر جهانی ناشی از کرونا از ۴۰۰ هزار نفر فراتر رفت مجلس یازدهم نظارت میدانی را اعمال می‌کند آذربایجان شرقی جزو ۳ استان برتر در زمینه جمع آوری کمک‌های نقدی جهت آزادسازی زندانیان غیرعمد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:

واکنش مسعود پزشکیان به اظهارات میعاد صالحی / من هیچ گاه دخالتی در عزل و نصب ها نداشته ام و دامادم نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد

 • کد خبر : 54131
 • 19 بهمن 1398 - 14:35
واکنش مسعود پزشکیان به اظهارات میعاد صالحی / من هیچ گاه دخالتی در عزل و نصب ها نداشته ام و دامادم نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد

دکتر مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مرکزی آژانس خبری تحلیلی سخن به گفتگویی صریح و صمیمی با خبرنگاران این رسانه پرداخت.

به گزارش سخن، مسعود پزشکیان در این بازدید چند ساعته، در رابطه با مسائل اخیر مطرح شده در خصوص مسئولیت داماد وی در هلدینگ ایرانگردی و جهانگردی و گفته های میعاد صالحی، بیان کرد: بنده زیاد درگیر فضای مجازی نیستم اما شنیده ام که چنین موضوع هایی مطرح شده است. شخصی که این ادعا را می کند حافظ قرآن است و به نظرم اگر به گفته های همان قرآن اندکی عمل می کرد بهتر بود.

پزشکیان افزود: این فرد، خود با رانت بر سر کار آمده، سپس دار و دسته خود را هم وارد سیستم کرده است. پیش از ریاست سازمان بازنشستگی نیز در
سازمان صداوسیما مشغول به کار بود حال نکته این است که این فرد با کدام سوابق و‌ چگونه استخدام این سازمان شده است؟!

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سازمان بازنشستگی کشوری هلدینگ های متعددی را داراست که یکی از آنها در حوزه گردشگری فعالیت دارد و داماد بنده به عنوان قائم مقام در این هلدینگ مشغول به کار می باشد. هرکس که ادعا دارد بنده دامادم را با رانت و رابطه بر سرکار آورده ام سند و مدرک آن را منتشر کند.

من هیچ گاه دخالتی در عزل و نصب ها نداشته ام و دامادم نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

وی تاکید کرد: اگر شخصی در این باره مدرکی دارد یا شخصی بتواند ثابت کند که توصیه شفاهی برای استخدام دامادم داشته ام، بنده حاضرم هر چه بگویند بپذیرم. من در طول سالیان خدمتم توانایی سفارش و استخدام اقوام و نزدیکان را داشتم اما اگر بررسی کنید متوجه خواهید شد که هیچگاه چنین اتفاقی نیفتاده و خواهر زاده ها، برادر زاده ها و پسر عمو هایم همه بیکار هستند. حتی در دانشگاه نیز از من خواستند نفراتی را جهت استخدام معرفی کنم با این حال باز هم اقوام خود را سفارش و معرفی نکردم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر ادامه داد: حتی اقوام بنده چوب مسئولیت من را هم می خورند و به خاطر همین حرف و حدیث ها نمی توانند در جایی استخدام شوند.

وی بیان داشت: این موضوع به مثابه ی بیانات امام (ره) است؛ افرادی که خلافکار اند می گویند خلافکاران را بگیرید. فردی که این موضوع را مطرح کرده و خود با رانت بالا آمده حال با رانت این ادعا را دارد. مدارک تحصیلی داماد من کم از مدارک آقای میعاد صالحی نیست در حالی که داماد بنده در یک بخشی از سازمان بازنشستگی قائم مقام است ولی خود صالحی علی رغم دارا بودن علم و نگرشی در این زمینه، ریاست این سازمان را عهده دار بود.

پزشکیان خاطر نشان کرد: بهتر است این حافظ قرآن تقوا پیشه کرده و جانب انصاف را رعایت کند، حال اینکه شخصی که لایق آن جایگاه نبود برسر کار آمد و متاسفانه آبروی وزیر را هم برد.

وی اذعان داشت: بنده صرفا از وزیر پرسیدم آقای تقی زاده که کارایی و تجربه داشت را چرا را عزل کردید و گرنه مشکلی با نصب صالحی نداشتم. آقای تقی زاده که صاحب تجربه و سابقه بود را عزل و فردی را جایگزین کردند که نه تجربه و نه سابقه مرتبط داشت و بعد از استخدام، نفرات زیادی را بر سر کار آورد، حال پاسخ دهد که ایشان آقازاده بر سرکار آورده یا بنده!؟ دختر بنده با مدرک فوق لیسانس به عنوان کارمند ساده پتروشیمی مشغول به کار است حال اگر کارمند ساده بودن نیز آقازادگی محسوب می شود از آنجا هم بیرونش کنند.

این نماینده گفت: آقای صالحی که دم از حقوق های نجومی می زد خود نیز حقوق نجومی می گرفت در حالی که هیچ سابقه ای در حوزه فعالیتش نداشت. بنده به عنوان استاد تمام دانشگاه ۱۲ میلیون حقوق ماهیانه دریافت می کنم در حالیکه حقوق ایشان چند برابر من بوده اما باز هم به فرزندان ما لقب آقازادگی می دهند!
آقازاده همان هایی هستند که مفت و مسلم صاحب مقام و منصب شده اند و بقیه را با نام دین و جناح حذف می کنند تا خود را بالا کشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://sokhankhabar.ir/?p=54131

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1
 1. سلام
  آقای دکتر پزشکیان امام صادق فرمودند بهتره شما عالم بی عمل نباشی.
  شما نباید در عزلها نقشی نداشته باشی . و به آن هم افتخار کنی که کاملا خنثی رفتار میکنی
  به ما بگو ببینیم ۱ مورد چطور با فساد مبارزه کردی

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.