تاریخ : شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹ 10 جماد ثاني 1442 Saturday, 23 January , 2021
اختصاصی سخن// پایش فضای مجازی

عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۱۴

  • کد خبر : 70316
  • 16 دی 1399 - 1:42
عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۵۱۴

مهمترین عناوین خبری تیم تراکتور را هرروز در سخن بخوانید:

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، دوشنبه ۱۵ دی:

 

هفته دهم لیگ برتر ایران

ذوب آهن vs تراکتور

🗓 سه شنبه ۱۶ دی

⏱ ساعت: ۱۵:۰۰

🏟 استادیوم: فولادشهر

🖥 پخش: سهند

 

⭕️ چمنیان: پیام مالک باشگاه روحیه تیم را بالا برد.

عباس چمنیان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن، اظهار داشت:

بازی سختی مقابل ذوب‌آهن داریم. ذوب‌آهن تیم قابل احترامی است که همواره بازی‌های باکیفیتی را ارائه می‌دهد.

وی افزود: بازی‌های ذوب‌آهن را رصد کردیم و شناخت خوبی داریم. آن‌ها روند رو به رشدی داشته‌اند. مقابل آن‌ها تراکتوری بازی می‌کند که در فوتبال ما دارای جایگاه برجسته‌ای است.

مربی تیم فوتبال تراکتور یادآور شد: امیدواریم روند خوبی که در چند بازی اخیر داشتیم را ادامه بدهیم. برای یک بازی سخت آماده می‌شویم و امیدوارم هواداران لذت ببرند و هر دو تیم عملکرد خوبی داشته باشند و اگر تیمی شایسته پیروزی بود، به حقش برسد چون همیشه ما به حریفانی که بهتر از ما بوده‌اند احترام گذاشتیم.

چمنیان خاطرنشان کرد: متاسفانه در هفته‌های گذشته با بدشانسی مواجه شدیم و به همین خاطر فردا انگیزه بالایی داریم. تلاش کردیم نقاط ضعف خودمان را برطرف کنیم و بازی تماشاگر پسندی ارائه بدهیم.

وی تصریح کرد: فوتبال حرفه‌ای است و جابه‌جایی بازیکنان در باشگاه‌ها طبیعی است. بازیکنانی هم که از ذوب‌آهن به تراکتور آمده‌اند تعهد اخلاقی داشته‌اند و با تمام وجود برای تراکتور بازی می‌کنند.

مربی تیم تراکتور ادامه داد: برای بازی فردا محروم نداریم اما اشکان دژاگه مصدوم است و او را در اختیار نداریم. روحیه تیمی تراکتور با حضور مسعود شجاعی بالا است و با توجه به پیامی که از طرف مالک به تیم داده شد، روحیه تیمی ما را بالا برد. امیدوارم این شرایط منجر به انجام بازی جوانمردانه و خوبی بشود.