تاریخ : یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹ 3 صفر 1442 Sunday, 20 September , 2020
اختصاصی سخن// پایش فضای مجازی

عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۴۱۳

  • کد خبر : 64026
  • 17 شهریور 1399 - 1:44
عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۴۱۳

مهمترین عناوین خبری تیم تراکتور را هرروز در سخن بخوانید:

 

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، یکشنبه ۱۶ شهریور :

 

⭕️ میرمعصوم سهرابی در برنامه “موج فوتبال” شبکه سهند:هدف باشگاه تراکتور حضور قدرتمند در لیگ آینده و مسابقات آسیا است

طبق دستورالعملی که به باشگاه‌ها ابلاغ شده بود، تیم‌های میهمان می‌توانستند چهار نفر و تیم‌های میزبان شش نفر را به ورزشگاه ببرند و در بازی فینال مجوز حضور ۱۰ لیدر و هوادار را به ما دادند و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، دیدیم که استقلالی‌های زیادی در ورزشگاه حضور دارند و این باعث اعتراض ما شد و ما به آقای بهاروند اعلام کردیم که این عدالت نیست و در این صورت حاضر به انجام بازی نیستیم.

 

ما برای بردن اصحاب رسانه و هواداران به مشهد، مکاتبات لازم را با سازمان لیگ انجام داده بودیم که متاسفانه با آن موافقت نشد و وقتی وارد ورزشگاه شدیم، با دیدن هواداران استقلال شوکه شدیم که خوشبختانه با پیروزی در بازی، این ناعدالتی را جبران کردیم و توانستیم با کاپ قهرمانی به تبریز برگردیم.

 

سیاست ابتدای فصل باشگاه، کسب حداقل یک جام و کسب سهمیه آسیایی بود که امسال متاسفانه فراز و نشیبی داشتیم. ابتدای فصل را خوب آغاز کردیم، اما در ادامه نتوانستیم نتایج مطلوبی بگیریم و با نظر هیئت مدیره باشگاه، دست به تغییراتی زدیم و آقای ساکت الهامی را جایگزین دنیزلی کردیم و این موضوع باعث شد که نتایج تیم روند صعودی پیدا کند و در حالی که نتایج خوبی کسب می‌کردیم، ویروس کرونا به ما ضربه بزرگی زد.

 

کرونا باعث شد که بازیکنان خارجی‌مان را از دست بدهیم و از طرف دیگر، ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه، ضربه زیادی برای تیم تراکتور که قدرت اصلی آن، از هواداران پرشورش نشأت می‌گیرد، وارد کرد.

 

سوگیتا در اواسط فصل دچار مصدومیت شد و فقط می‌توانست در دو سه بازی پایانی فصل ما را همراهی کند و برای جبران ضرر و زیان مالی، رضایت انتقال قرضی او را به تیم‌های دیگر دادیم. البته باشگاه کنونی وی، درخواست صدور رضایت دائمی را از ما کرده و به احتمال زیاد، با نظر هیئت مدیره باشگاه، با این درخواست موافقت کنیم.

 

میمبلا هم با توجه به مشکلاتی که بعد از کرونا برایش رخ داد، صلاح دیدیم که برای این‌که ضرر و زیان مالی زیادی متحمل نشویم، رضایت جدایی او را صادر کنیم.

 

ما برای فصل آینده، باید در سه جبهه بجنگیم و این موضوع نیاز به برنامه‌ریزی دقیق است و تا دو سه روز آینده باید برنامه‌ریزی کاملی را برای بستن تیم فصل آینده تدوین کنیم تا تیم قدرتمندی را روانه مسابقات فصل آینده بکنیم. البته برای دوری از حاشیه و تنش، مذاکراتمان را برای پایان فصل و بعد از بازی فینال جام حذفی نگه داشتیم و قبل از بازی فینال، نمی‌توانستیم با کسی وارد مذاکره رسمی شویم.

 

به جز رضا اسدی و محمدرضا آزادی، همه بازیکنانمان با ما قرارداد دارند. البته این بدین معنا نیست که نتوانند به تیم دیگری بروند، چرا که با پرداخت مبلغی، می‌توانند رضایت باشگاه را بگیرند. احسان حاج صفی بازیکن بزرگی است و تا کنون پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه یونانی به باشگاه نرسیده و در تلاش هستیم که این بازیکن بزرگ را برای فصل آینده حفظ کنیم.

 

رضا اسدی قول داده که اگر در ایران باشد، قطعاً برای تراکتور بازی می‌کند و آزادی هم بازیکن جوان و خوبی است که دوست داریم در تیم بماند. همه بازیکنان را حفظ می‌کنیم، مگر اینکه دلش با تیم نباشد. ما آماده توافق با رضا اسدی برای تمدید قرارداد هستیم.

 

با اینکه فوتبال ما حرفه‌ای است، اما برخی بازیکنان، اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. رشید مظاهری دو فصل دیگر با تیم ما قرارداد دارد و این بازیکن قبل از پایان فصل و پیش از بازی نیمه‌نهایی جام حذفی درخواست جدایی کرد که ما به او اعلام کردیم که تمرکزت روی بازی‌ها باشد. این بازیکن احساس می‌کرد که با توجه به مصدومیت اخباری، ما تن به خواسته‌های وی می‌دهیم؛ اما با این موضوع موافقت نکردیم و سپس مظاهری با مراجعه به سازمان لیگ، درخواست فسخ قرارداد کرد. باشگاه تراکتور تمام مطالبات مالی این دروازه‌بان را پرداخت کرده و در این خصوص کوتاهی نکرده است.

 

قرارداد مظاهری با استقلال، غیرقانونی است و چون اطلاعی از آیین‌نامه فدراسیون فوتبال ندارد، از عواقب این قرارداد غیرقانونی خبر ندارد و اگر باشگاه استقلال نتواند رضایت تراکتور را بگیرد، این بازیکن جریمه و محروم خواهد شد و در این خصوص، نامه‌ای به باشگاه استقلال ارسال خواهیم کرد.

 

آقای الهامی زحمات زیادی برای تراکتور کشیده و در روزهای کرونایی، همیشه بالای سر تیمش بود. تا این لحظه، هیچ‌گونه استعفای کتبی از سوی ایشان به باشگاه نرسیده است و حتی موفق به تماس با وی نشده‌ام. ما باید به زودی وضعیت مربیگری تیم را مشخص کنیم تا از قافله جذب بازیکن جا نمانیم.

 

ما در وهله اول، منتظر تعیین تکلیف آقای الهامی هستیم؛ چرا که مربی خود ماست و به طور رسمی مذاکره باشگاه با علی دایی را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب. امیدوارم فردا موفق به تماس با آقای الهامی شویم تا به زودی وضعیت تیم برای فصل آینده مشخص شود.

 

تا کنون نامه رسمی از سوی باشگاه گالاتاسارای برای انجام بازی دوستانه به باشگاه ما ابلاغ نشده است و در صورتی که این نامه را دریافت کنیم، همراه با هیئت مدیره باشگاه، شرایط مختلف این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم.

 

تراکتور یک باشگاه خصوصی حرفه‌ای است و تمام آیتم‌های لازم برای خصوصی بودن را داراست. این باشگاه هم از نظر امکانات مالی و هم از نظر امکانات سخت‌افزاری، زیرساخت‌های خیلی خوبی دارد. معاونت اقتصادی باشگاه، در حال سوق‌دهی تراکتور به سمت سوددهی است و طی جلساتی که مالک محترم باشگاه با شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ داشت، درصدهایی از سهام این شرکت‌ها به تراکتور اختصاص داده شد. طرح‌های جامعی از جمله اپلیکیشن هواداران تراکتور (تراپ) در این باشگاه در حال پیشروی هستند که باعث حرفه‌ای تر شدن این باشگاه در زمینه اقتصادی است.

 

گرفتن تیک آبی از مدت‌ها قبل، در برنامه باشگاه قرار دارد و اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده‌ایم و تیم رسانه باشگاه، به شدت پیگیر این موضوع است و در مراحل نهایی‌اش قرار دارد و به زودی منتج به نتیجه خواهد شد.

 

هدف اصلی باشگاه، توجه به آکادمی و تیم‌های پایه است و در این خصوص مکاتبات لازم را با شهرداری نیز انجام داده‌ایم تا زیرساخت‌های مختلفی برای تیم‌های پایه در نظر گرفته شود.

⭕️ بیشترین قهرمانی در جام حذفی

احسان حاج صفی و اکبر ایمانی در کنار میلاد فخرالدینی در جمع رکوردداران قهرمانی در جام حذفی

 

⭕️مدیرعامل باشگاه تراکتور: قرار نبود جشنی بگیریم؛ همه بازیکنان جز اسدی با ما قرارداد دارند.

سهرابی در رابطه با برگزاری جشن قهرمانی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی خاطرنشان کرد: قرار نبود مراسمی برگزار شود و هیچ برنامه‌ریزی از طرف باشگاه انجام نشد. هزاران هوادار به سمت فرودگاه آمدند و ما با هماهنگی مراجع ذی‌صلاح تصمیم گرفتیم آنجا بازیکنان‌مان را پیاده نکنیم و به سمت استادیوم بنیان‌دیزل رفتیم تا مالک باشگاه با هواداران صحبت کنند و یک دور افتخار با جام بزنیم.

هیچ برنامه‌ریزی صورت نگرفته بود فقط استقبال مردم بود که در آنجا انجام شد ما نمی‌توانستیم داخل شهر این مراسم را برگزار کنیم و این یک مراسم غیرقابل پیش‌بینی بود. ما حتی اطلاعیه‌ای هم برای برگزاری جشن ندادیم چون مردم به ورزشگاه بنیان‌دیزل آمده بودند مراسم در حد ۱۰ دقیقه برگزار شد.

 

⭕️ پیشنهاد نامگذاری یکی از میادین شهرداری تبریز به نام تیم تراکتور

شهرام دبیری؛ رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: یکی از میادین یا خیابان‌های تبریز به نام تیم تراکتور نامگذاری شود.

⭕️ تجلیل از مدیرعامل،سرپرست و بازیکن تیم تراکتور در صحن شورا

مدیرعامل باشگاه نیز پیراهن تراکتور را به رئیس شورای شهر تقدیم نمود

 

⭕️ جشن قهرمانی سه نفره در باشگاه #تراکتور با حضور زنوزی و شجاعی

⭕️ پیج هواداری بشیکتاش با انتشار پستی قهرمانی تراکتور در جام حذفی را تبریک گفت.

⭕️ پست اینستاگرامی رشید مظاهری

لینک کوتاه : http://sokhankhabar.ir/?p=64026

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.