تاریخ : جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹ 1 صفر 1442 Friday, 18 September , 2020
اختصاصی سخن// پایش فضای مجازی

عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۲۳۴

  • کد خبر : 53242
  • 08 بهمن 1398 - 3:55
عناوین مهم خبری تیم تراکتور ۲۳۴

مهمترین عناوین خبری تراکتور را هر روز در سخن بخوانید:

⭕️ برگزیده اخبار باشگاه تراکتور، دوشنبه ۷ بهمن:

 

⭕️ مالک باشگاه تراکتور: سه قهرمانی کافی نیست؟باز هم باید قربانی شویم؟

محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور در گفت و گوی رادیویی افشاگری کرد، زنوزی گفت:

اکبریان بارها علیه تراکتور سوت زده بود، فدراسیون با انتخاب این داور برای قضاوت بازی پیروزی و تراکتور مقصر اتفاقات این بازی بود

این داور باید به دلیل اهانت قومیتی بازی را متوقف می کرد که نکرد و با قضاوت یک طرفه اش مثل لودر از روی تراکتور رد شد

سه قهرمانی برای پیروزی کافی نیست، چرا پانزده تیم باید قربانی یک تیم شوند؟ وزیر ورزش کجاست؟ سرپرست فدراسیون فوتبال کجاست؟ چرا به شکایت های ما رسیدگی نمی شود؟

بعضی ها در فضای مجازی ارتش سایبری دارند و شماره تلفن داور بیچاره و حتی شماره مسوول رسانه ای که حقایق را می نویسد پخش می کنند تا هواداران شان به آنها فحاشی کنند و همه را می ترسانند.

وقتی تراکتور می خواهد با دردانه های پایتخت بازی کند، از یک هفته قبل برای نظارت به تبریز می آیند، چرا این نظارت در تهران نیست؟ چرا در ورزشگاه آزادی هر فحشی دلشان می خواهد می دهند و از خودشان فیلم هم می گیرند.

در تهران فحش هایی به طرفداران تراکتور دادند که مستحق خودشان بود، من از طرفداران تراکتور معذرت می خواهم.

پیروزی تلافی چه چیزی را درآورد، ما که امسال در تبریز نازک تر از گل به تیم های تهرانی نگفتیم و حتی روزی که باختیم طرفداران ما اهانت نکردند.

کاپیتان های تیم ملی چه گناهی کرده اند که باید فحش بخورند؟خانزاده چه کار کرد که باید محروم شود؟ عدالت کو؟

 

⭕️ به نحوه میزبانی پرسپولیس اعتراض داریم

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

این بازی جزو حساس ترین بازی های لیگ برتر بود که متاسفانه روح پهلوانی در آن زیر سئوال رفت و با وجود همکاری های خوب پیش از آغاز بازی بین نهادهای امنیتی و انتظامی، ورود هواداران دو تیم به سکوها با حاشیه هایی همراه شد.

ما به نحوه میزبانی و رفتار تماشاگران پرسپولیس اعتراض داریم و آنرا به صورت کتبی به مراجع مربوطه اعلام می کنیم.

در این بازی تعدادی از تماشاگرنماهای پرسپولیس شعارهای توهین آمیز سر دادند و شدت آن به حدی بود که گزارش زنده بازی در دقایقی بدون صدای ورزشگاه پخش شد.

 

⭕️ بهتر است لیگ تعطیل شود

سرپرست تیم فوتبال تراکتور تبریز با انتقاد از رفتار توهین آمیز تماشاگران پرسپولیس در بازی روز گذشته، گفت: با این نوع رفتارها که اغلب تیم‌های میهمان در تهران مقابل این تیم با آن مواجه هستند، بهتر است لیگ تعطیل شود.

فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی باید به این نوع فحاشی ها و توهین ها برای یک بار هم که شده جواب قاطع داده و تصمیم درستی اتخاذ کند.

با رفتارهایی که هواداران این تیم تهرانی در بازی روز گذشته انجام دادند، حالا همه منتظرند تا نوع برخورد فدراسیون و کمیته انضباطی را ببینند.

بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور به دلیل حساسیت و سوابق بازی های گذشته دو تیم، با حاشیه هایی همراه بود و تعدادی از هواداران دو تیم به دلیل سنگ پرانی مصدوم شدند.

 

⭕️ بیانیه باشگاه تراکتور درخصوص اتفاقات ورزشگاه آزادی

باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور طی بیانیه‌ای به اتفاقات و حواشی بازی اخیر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد.

《باسمه‌تعالی》

متاسفانه آنچه در بازی تراکتور و پرسپولیس تهران گذشت، چیزی جز نفرت‌پراکنی نبود. رفتارها و شعارهای توهین‌آمیز قومیتیِ هواداران میزبان که بیرون از ورزشگاه و سکوها رخ داد و ویدئوهای آن طی روز گذشته در شبکه‌های مجازی منتشر شد، در نوع خود بی‌سابقه بود.

بی‌شک توهین در هر حالت که باشد نکوهیده است، اما نمایش رفتارهای ناشایست و به سخره گرفتن بخش اعظمی از ملت شریف کشورمان، جای بسی تاسف است و هیچ دغدغه‌مند ایرانی، این‌گونه اجازه نمی‌دهد اقوام به سخره گرفته شوند.

به‌ راستی اگر این اتفاقات در تبریز رخ می‌داد، واکنش مسئولان امر به چه شکل بود؟ همانانی که وقتی دردانه‌های پایتخت در تبریز بازی دارند، دو روز قبل از آن و هفته‌ها بعد از بازی، حاشیه‌ها را پیگیری می‌کنند، اکنون چرا سکوت کرده‌اند؟

البته آنچه در داخل زمین اتفاق افتاد، کم از حواشی خارج از زمین نداشت و داور مسابقه نیز با تصمیمات اشتباه خود، علاوه بر افزودن به التهاب سکوها، حقی بزرگ از تیم تراکتور و هواداران پرشور آن پایمال کرد.

باشگاه بزرگ تراکتور ضمن محکومیت شدید اقدامات و رفتارهای هواداران منتسب به تیم پرسپولیس، بدون هیچ اغماض و چشم‌پوشی، توهین آن عده را از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و خاطیان را تا اجرای مجازات دنبال خواهد نمود.

این امر ضمن التیام آزردگی خاطر مردم شریف خطه آذربایجان، درس عبرتی برای آنانی خواهد بود که طی سالیان گذشته آنچه خود شایسته آن بوده‌اند را به هواداران وارسته و پرشور تراکتور نسبت داده‌اند.

همچنین از مسئولان استانی و کشور نیز انتظار می‌رود ضمن اعلام موضع رسمی درخصوص اتفاقات ورزشگاه آزادی، باشگاه تراکتور را در پیگیری موضوع همراهی نمایند”.

 

⭕️ برخورد کیفری با توهین کنندگان به هواداران تراکتور

دادستان عمومی و انقلاب تبریز از برخورد کیفری با توهین کنندگان به هواداران تراکتور خبر داد.

بابک محبوب علیلو: از صبح امروز که کلیپی از تعدادی جوان توهین کننده به هواداران تراکتور و اقوام در شبکه های اجتماعی منتشر شد شناسایی و برخورد با تهیه کنندگان این فیلم از سوی دادستانی تبریز در دستور کار قرار گرفت..

وی با محکوم کردن این اقدام غیر اخلاقی و غیر انسانی اظهار داشت: به منظور هماهنگی لازم برای شناسایی ،دستگیری ومعرفی توهین کنندگان نیابت قضایی به دادسرای عمومی وانقلاب تهران داده شد.

وی با اشاره به انتشار فیلم اعلام ندامت این سه جوان اظهار داشت: این امر حداقل کاری بود که می توانستند انجام دهند ولی به هیچ وجه کافی نیست بلکه باید بر اساس قانون برخورد کیفری و قضایی لازم انجام شود تا برای سایرین نیز درس عبرتی باشد که توهین به اقوام را فراموش کنند.

 

⭕️ هشدار تراکتور به پرسپولیس؛ محرومیت در انتظار استوکس و پرسپولیس

مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه #تراکتور در بیانیه ای اعلام کرده است که در صورت محکومیت استوکس در خصوص فسخ غیر موجه با این باشگاه، این بازیکن ۴ تا ۶ ماه از بازی کردن محروم می‌شود و همچنین باشگاهی که با این بازیکن قرارداد منعقد کرده باشد نیز از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌گردد.

 

⭕️ پلیس فتا پیگیر توهین نژادپرستانه هواداران پیروزی

کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور:

از صبح امروز کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است که در آن برخی از هواداران منتسب به پیروزی اقدا م به توهین نژادپرستانه علیه هواداران تراکتور کرده‌اند.

با توجه به اینکه هواداران منتسب به تیم پیروزی در این کلیپ اقدام به توهین به قومیت‌ها و ایجاد تفرقه کرده‌اند، پلیس فتا در حال شناسایی افراد حاضر در این کلیپ است تا برخورد لازم با آنها صورت بگیرد.

 

⭕️ عوامل توهین به طرفداران تیم تراکتور تبریز شناسایی شده‌اند

نوریان سخنگوی نیروی انتظامی:

در پی توهین تعدادی تماشاگرنما به طرفداران فهیم تیم تراکتور تبریز با شناسایی افراد خاطی به زودی آنها را دستگیر خواهیم کرد.

نیروی انتظامی توهین به هیچ‌یک از اقوام ایرانی را برنمی‌تابد و با کسانی که قصد خدشه‌دار کردن فرهنگ اصیل اقوام ایرانی را داشته باشند، با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

 

⭕️ باشگاه تراکتور از داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس شکایت کرد

به دنبال سوت‌های تأثیرگذار داور بازی تراکتور مقابل پرسپولیس، این باشگاه شکایت خود را از داور این بازی، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کرده و مدیریت باشگاه از صبح امروز (دوشنبه، هفتم بهمن ماه) با حضور در فدراسیون فوتبال، پیگیر این موضوع است.

گفتنی است، داور این بازی با زدن سوت‌های مکرر و توقف بازی و همچنین دادن کارت‌های زیاد، سرعت تیم و تمرکز بازیکنان تراکتور را از بین برد و آقای اکبریان باید نسبت به شعارهای قومیتی عكس‌العمل نشان داده و بر اساس مقررات فیفا بازی را متوقف می‌کرد.

 

⭕️ محرومیت سرمربی و چهار بازیکن تراکتور

علاوه بر اسدی و خانزاده مهدی تیکدری و سعید مهری نیز با دریافت کارت زرد در بازی دیروز چهار کارته شدند و در مقابل ذوب آهن به دلیل محرومیت غایب خواهند بود.

همچنین ساکت الهامی نیز به دلیل دریافت کارت قرمز مستقیم مقابل پیروزی در این بازی غایب خواهد بود.

 

 

⭕️ مهاجم تراکتور به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد.

بر اساس اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، “علی سبحانی” مهاجم تراکتور به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شده است. بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی جوانان، ۲۶ بازیکن دعوت شده از روز ۱۲ بهمن ماه در اردوی این تیم حضور خواهند یافت و این اردو تا ۱۸ بهمن در مرکز ملی فوتبال ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://sokhankhabar.ir/?p=53242

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1
  1. چرامسئولان تراکتورواستان درارتباط با توهین های مکررقومی به فیفا شکایت نمی کنندوچرادر روز مسابقه وباشنیدن توهین های هواداران پرسپولیس ازداورنخواستندکه مسابقه راتعطیل کند

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.