تاریخ : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ 2 صفر 1442 Saturday, 19 September , 2020

شیوه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهرستان میانه بررسی شد

  • کد خبر : 63838
  • 12 شهریور 1399 - 23:48
شیوه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی شهرستان میانه بررسی شد

شیوه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مرحله دوم شهرستان میانه با حضور اعضای کمیسیون تبلیغات انتخابات آذربایجان شرقی بررسی شد.

به گزارش سخن، رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه با اعلام این‌که مرحله دوم انتخابات در شهرستان میانه ۲۱ شهریور برگزار می‌شود، گفت: با توجه به شرایط خاص جامعه و همه‌گیری کرونا، تبلیغات این مرحله با تاکید بر فضای مجازی و استفاده از ظرفیت رادیو و تلویزیون برگزار می‌شود و از پخش هرگونه اقلام انتخاباتی قابل پخش و انتقال برای جلوگیری از شروع کرونا جلوگیری خواهد شد.

علیار راستگو اضافه کرد: تبلیغات ازروز پنجشنبه ۱۳ شهریور به مدت یک هفته تا ساعت هشت صبح ۲۰ شهریور انجام خواهد شد.

وی با بیان این‌که انتخابات مرحله اول شهرستان میانه جزو کم چالش‌ترین و آرام‌ترین‌ها بود، گفت: با همین رویکرد کسانی که رای خود را در مرحله اول در شهرستان میانه به صندوق انداخته‌اند و یا در رای‌گیری شرکت نکرده اند، با حضور در صندوق‌ها نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

وی در پایان از هیات‌های مذهبی و مردم به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در عزاداری ایام محرم و نیز از صدا و سیما به خاطر تهیه و پخش برنامه‌های ابتکاری در این ایام قدردانی کرد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه رئیس هیئت نظارت استان مدیرکل صدا و سیما دبیر ستاد انتخابات استان و اعضای کمیسیون نظرات خود را در خصوص نحوه تبلیغات این مرحله ابراز و سپس قرعه‌کشی برای ترتیب پخش برنامه‌های رادیو تلویزیونی با حضور نامزدها انجام شد.

لینک کوتاه : http://sokhankhabar.ir/?p=63838